Stopklatka TV w każdym domu - pierwszy filmowy kanał dostępny w odbiornikach DVBT

  • Robert Żurawski - Zabłocki
  • 2014-03-15 15:04:53
Stopklatka TV w każdym domu - pierwszy filmowy kanał dostępny w odbiornikach DVBT
  • Foto: gazeta.pl

Dzisiaj (15.03.2014) rozpoczela sie emisja w odbiornikach DVBT pierwszego bezpłatnego kanału filmowego w Polsce - Stopklatka TV.

15 marca przyniesie kilka pierwszych zmian w zawartości MUX1 w Gawex Media. Pojawi się program Stopklatka TV, który w swojej ofercie zakłada emisję filmów fabularnych, dokumentów oraz animacji polskich i zagranicznych twórców. Na tę chwilę w bibliotece jest kilkaset pozycji. Stopklatka zamierza również produkować programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej. Na antenie mają się też pojawić prezentacje sylwetek twórców, aktualności ze świata filmu i wywiady z artystami. W pierwszych tygodniach na antenie Stopklatka TV będzie można obejrzeć m.in.: "Życie jest piękne" Roberto Benigniego, "Pulp Fiction" Quentina Tarantino czy "Tess" Romana Polańskiego. (Źródło informacji: wyborcza.biz (autor wpisu: Martin Stysiak).

To jednak nie koniec zmian. Jak informuje portal media2.pl, w tym samym czasie zniknie z MUX1 nadawany w jakości SD program TVP2 a 28 kwietnia pojawi się kolejny program Fokus TV. O zmianach w zawartości PROGRAMÓW CYFROWYCH DVB-T będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

 

 

 

Przeczytaj podobne wpisy

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: