Pierwszy mecz rundy wiosennej

  • Eliza Świtling
  • 2014-03-14 12:30:24
Pierwszy mecz rundy wiosennej
  • Foto: Wielim Szczecinek

KS Wielim Szczecinek zaprasza na pierwszy, po przerwie zimowej, mecz IV ligi w Szczecinku. W sobotę 15 marca o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Szczecinku nasz zespół zmierzy się z zajmującą 7 miejsce Arkonią Szczecin.

Poprzedni mecz obu drużyn był wyrównany, ale zakończył się nieznaczną porażką Wielimia 2:3. Po rundzie jesiennej Wielim zajmuje 13 miejsce z dorobkiem 13 punktów. Głównym celem zespołu jest walka o utrzymanie, dlatego każdy punkt jest bardzo ważny. W imieniu piłkarzy prosimy zatem wszystkich sympatyków o wsparcie i gorący doping podczas meczu.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do przywitania piłkarskiej wiosny z Wielimiem Szczecinek.

Kilka praktycznych informacji dotyczących meczu z Arkonią Szczecin.

Przed spotkaniem w kasach biletowych sprzedawane będą karnety na całą rundę wiosenną w cenie 28 zł. Ceny biletów: normalny – 5 zł, ulgowy – 3 zł. Ulga przysługuje: młodzieży do 16 roku życia oraz osobom posiadającym kartę aktywni 60plus. Za darmo na stadion będą mogły wejść dzieci poniżej 6 roku życia oraz wszystkie kobiety. W trakcie meczu będzie ponadto możliwość nabycia klubowych gadżetów.

Przypominamy, że na stadion nie można wnosić żadnych niebezpiecznych przedmiotów, w tym przede wszystkim: ostrych narzędzi, szklanych butelek i materiałów pirotechnicznych. 

INFO: Maciej Klim Sekretarz KS Wielim Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: