Finalista konkursu informatycznego szczęśliwym właścicielem iPADa. Lista zwycięzców!

  • Eliza Świtling
  • 2014-03-14 09:19:12
Finalista konkursu informatycznego szczęśliwym właścicielem iPADa. Lista zwycięzców!
  • Foto: an

Od dwóch dni w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku trwał konkurs informatyczny.

To już VI powiatowy Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, jego celem jest popularyzowanie nauk informatycznych wśród dzieci i młodzieży z naszego regionu.

Konkurs ten z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowanie i rozwija się bardzo dynamicznie. To przedsięwzięcie dawno wykroczyło poza granice powiatu i uzyskało rangę imprezy regionalnej.

W ubiegłorocznej edycji udział w nim wzięło 241 uczniów z 22 szkół naszego powiatu. A w tym roku było to już ponad 300 uczestników.

Podczas uroczystego podsumowania zmagań informatycznych 12 finalistów odebrało swoje nagrody. Laureatem konkursu został Konrad Kleczkowski z Zespołu Szkół ponadgimnazjalnych z Karlina, -  który otrzymał nagrodę główną -  iPAD AIR ufundowaną przez sponsora i patrona medialnego konkursu- firmę Gawex Media.

Poniżej lista finalistów VI Powiatowego Konkursu Informatycznego:

VI Powiatowy Konkurs Informatyczny w Zespole Szkół im. KEN w Szczecinku
WYNIKI FINAŁU ETAPU GIMNAZJUM (środa 12.03.2014)

Łukasz Budziński Zespół Szkół w Karlinie Gimnazjum 
Tomasz Piskorowski GIMNAZJUM PUBLICZNE W BOBOLICACH 76-020 BOBOLICE 
Bartosz Osuch ZS w Barwicach 
Bartosz Okoo Gimnazjum Nr 3 w Kołobrzegu
Maciej Szewczyk Gimnazjum Nr 1 im. Zjednoczonej Europy w Szczecinku 
Filip Kobiałka Publiczne Gimnazjum w Gwdzie Wielkiej 
Patryk Siuda Gimnazjum Nr 3 im. Ks. Jana Twardowskiego 
Bartłomiej Daniek Gimnazjum nr 2 w Kołobrzegu 
Damian Spychałka Gimnazjum w Połczynie Zdroju 
Grzegorz Kuczyński Gimnazjum Nr 2 w Szczecinku 
Mateusz Kotowski Gimnazjum w Manowie 


WYNIKI FINAŁU ETAPU PONADGIMNAZJALNEGO (czwartek 13.03.2014)

Konrad Kleczkowski Zespół Szkół w Karlinie 
Mateusz Stasiak Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku
Tomasz Januszewski Prywatne LO w Szczecinku ul. Klasztorna 
Sasza Świątek Zespół Szkół Nr 9 w Koszalinie 
Sebastian Tobolski Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku 
Rafał Woźniak PTI "Computer College" 38 7
Tadeusz Jereczek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie 
Bartosz Laszuk Zespół Szkół Nr 5 w Szczecinku 
Hubert Hodowaniec I Liceum Ogólnokształcące im Księżnej Elżbiety w Szczecinku 
Michał Zamłyński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Połczynie Zdroju 
Bartosz Krukowski Zespół Szkół Nr 6 im. Stanisława Staszica 
Kuźniarski Wojciech Zespół Szkół Nr 3 w Szczecinku 
Waldemar Mrozik Zespół Szkół Nr 2 im Księcia Warcisława IV w Szczecinku 

WYNIKI FINAŁU ETAPU W PROGRAMOWANIU (środa 12.03.2014) 

Damian Stachelczyk I Liceum Ogólnokształcące im Księżnej Elżbiety w Szczecinku 
Kacper Donat I a LO Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku
Tomasz Zamojć II TI Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku 
Kamil Melonik III TI Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku
Mateusz Chrzan Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie
Szymon Szczyrbak I b LO Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku 
Bartosz Szkolnik III TI Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku 
Konrad Kleczkowski Zespół Szkół w Karlinie Gimnazjum 
Piotr Miłoszewicz IV TI Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku 
Patryk Barczak II TI Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku 
Przemysław Łapicz III TI Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku 
Bartosz Laszuk Zespół Szkół Nr 5 w Szczecinku

 

Ps. W przypadku programowania dodatkową nagrodę komisja przyznała Kacprowi Donatowi na nowatorski sposób rozwiązywania zadań wykraczający poza regulamin konkursu.
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: