Dużo dobrego dzięki programowi Działaj Lokalnie

  • Eliza Świtling
  • 2014-03-13 11:21:21
Dużo dobrego dzięki programowi Działaj Lokalnie
  • Foto: es

Fundusz Tratwa Szczecinek, obchodził wczoraj 15 lat swojej działalności, w te obchody wpisała się również druga już na naszym terenie edycja programu Działaj Lokalnie.

Działalność Funduszu Tratwa można skwitować jednym zdaniem dużo dobrego. A od kiedy koordynują oni program Działaj Lokalnie dobrego jest jeszcze więcej. 

Projekty realizowane w ramach programu Działaj Lokalnie to nie tylko ciężka i trudna praca włożona w ich realizacje. Często dają one dużo radości, integrują mieszkańców, są okazją do spotkań i wspólnej zabawy. Szczególnie ma to miejsce podczas wydarzeń organizowanych w ramach programów. 

Na wczorajszej gali, wszyscy grantobiorcy mogli zaprezentować swoją działalność przeprowadzoną w ramach programu, następnie zaproszeni goście udali się do Galerii Sztuki Zamek tam podziwiać można wystawę fotograficzną pana Waldemara Urbaniaka. To fantastyczne ujęcia dzieci uczestniczących w zajęciach świetlicy Tratwa, stypendystów programów stypendialnych, grantobiorców, naszych wolontariuszy i pracowników. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: