1 głos, 12 barw, 12 wirtuozów

  • Eliza Świtling
  • 2014-04-02 14:56:17
1 głos, 12 barw, 12 wirtuozów
  • Foto: GK24

Już dzisiaj w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie odbędzie się wyjątkowy koncert. Wystąpi 12 tenorów. Podczas koncertu "Muzyka Bez Granic” usłyszeć będzie można utwory rockowe, popowe i klasyczne. Nie można tego przegapić. 1 głos, 12 barw, 12 wirtuozów.

Międzynarodowa grupa THE 12 TENORS odnosi wielkie sukcesy na scenach świata. Obecnie ponownie raczy swoją publiczność wysokiej klasy wirtuozerią, wdziękiem i humorem. Ich koncerty burzą wszelkie stereotypy na temat muzyki klasycznej.
Wszystkim widzom, którzy przybędą na koncert, tenorzy w niezrównanym sobie stylu zaprezentują wyśmienity wachlarz utworów i zarażą pasją do swojej muzyki.

W charakterystycznej klasyce (aczkolwiek z nutką nowoczesności) THE 12 TENORS łączy pokolenia. W ich repertuarze usłyszymy kilka arii operowych oraz muzyczne aranżacje utworów światowej sławy kompozytorów. 

Arie tenorowe i klasyczne arie takie jak "Nessun Dorma” same w sobie stanowią zachwycający spektakl i nigdy wcześniej nie zostały wykonane w tak różnorodny sposób. 
THE 12 TENORS wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na wyśmienicie zaprojektowanej scenie. Towarzyszący im zespół międzynarodowych muzyków uwydatnia siłę głosów.

THE 12 TENORS utrzymuje tradycję w interpretacji popularnych i klasycznych utworów, i przekłada to na scenę. W ten sposób chyli głowy przed swoimi fanami. THE 12 TENORS wzbudzają w słuchaczach tak silne emocje, że nie można oprzeć się urokowi artystów, pozostając pod jego wpływem jeszcze wiele dni po występie. 
 

Warto sprawdzić to na własnej skórze. Okazja będzie, tak jak już wspomnieliśmy, 3 kwietnia 2014 r. w Koszalinie. Początek koncertu w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 o godz. 19.

INFO: GK24

 

 

Komentarze (1)

Mirosława 2014-04-03 23:44

Koncert był nadspodziewanie żywiołowy jak na tenorów, publiczność bawiła się znakomicie. Czekam na relację z koncertu w TV gawex

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: