Czego pragną kobiety

  • Eliza Świtling
  • 2014-03-11 20:18:02
Czego pragną kobiety
  • Foto: Eliza Świtling

Ciężko odpowiedzieć w kilku zdaniach czego pragną kobiety, najczęściej przecież same tego nie wiemy, ale patrząc na frekwencję spotkań Klubu Na Obcasach, jednym z takich pragnień jest chęć spotykanie się w kobiecym gronie.

Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Klub Na Obcasach, jak zawsze sala konferencyjna w Centrum Konferencyjnym Zamek była wypełniona po brzegi. Od kiedy po krótkiej przerwie pani Alicja Owodzin powróciła do "babskich" spotkań nie zdarzyło się jeszcze aby zainteresowanych była znikoma ilość, po pierwsze ciekawa formuła, po drugie fajni mający wiele ważnych rzeczy do powiedzenia goście i po trzecie świetna, ciepła, kobieca atmosfera to wszystko zachęca szczecinecczanki do udziału w zebraniach i oczywiście obcasy nie są wymagane.

Dzisiejszy Klub Na Obcasach rozpoczął się od miłego akcentu, przedstawicielka uczestniczek tych niesamowitych spotkań wręczyła pani Alicji Owodzin bukiet kwiatów, jako podziękowanie za organizację i urozmaicenie czasu mieszkankom naszego miasta.

Spotkanie, które rozpoczęło sie o godzinie 18:00 poświęcone było przygotowaniom do zbliżającej się wiosny, każda z nas chce przecież wyglądać pięknie i kwitnąco w tym radosnym okresie. 

Najważniejsze to ruch, dużo ruchu i jeszcze trochę ruchu, ćwiczenia, bieganie, spacery dla niektórych idealnym rozwiązaniem może być popularna ostatnio Zumba a dla innych pań np. basen. Po odpowiedniej ilości ruchu nie należy zapominać, o zadbaniu o ciało i twarz, maseczki, makijaże wszystko dzięki czemu poczujemy się piękne na wiosnę. Na sam koniec ale równie ważna, odpowiednia dieta i sposób odżywiania, wiosenne racjonalne odżywianie a nie jesienne chomikowanie i objadanie.

Kolejne spotkanie z którego uczestniczki na pewno wyniosły wiele dobrych porad radości i uśmiechu, bo przecież nic nam tak nie poprawia humoru jak rozmowy o zdrowiu i urodzie w towarzystwie innych kobiet.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: