Działaj Lokalnie w Obiektywie. Zapraszamy na wystawę

  • Eliza Świtling
  • 2014-03-11 13:34:56
Działaj Lokalnie w Obiektywie. Zapraszamy na wystawę
  • Foto: SAPiK

W dniach 10 do 16 marca 2014 stowarzyszenie Fundusz Tratwa Szczecinek zaprasza do Centrum Konferencyjnym Zamek na wystawę prac fotograficznych uczestników VIII edycji Programu „Działaj Lokalnie” pn „Działaj Lokalnie w obiektywie”. W tym czasie będzie mogli Państwo podziwiać pomysłowość i kreatywność działań mieszkańców Powiatu Szczecineckiego powiatu.

Już od 2 lat Fundusz Tratwa Szczecinek realizuje  Program „Działaj Lokalnie” służący wspieraniu zwykłych ludzi, którzy chcą wspólnie działać na rzecz lokalnych społeczności. Poprzez realizacje autorskich projektów mieszkańcy dokonują zmian w swoich wsiach
i miastach  naszego powiatu. Jest to możliwe dzięki grantom pozyskanym w ramach konkursu organizowanego przez Fundusz Tratwa Szczecinek.

Do tej pory przekazaliśmy dotację na łączną kwotę 45 100,00 zł. Dzięki tym środkom mieszkańcy powiatu zrealizowali 15 projektów, których zakres obejmował zarówno projekty inwestycyjne jak i artystyczne, edukacyjne  i  integrujące mieszkańców. Ogólna wartość tych działań wyniosła 105 084,00 zł.

Prezentowana wystawa to tylko część dorobku programu „Działaj Lokalnie” w Powiecie Szczecineckim. Więcej możecie Państwo zobaczyć na stronie www.dzialajlokalnie.pl

INFO: Fundusz Tratwa

                                                                                                                                  

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: