Rozwiązanie konkursu WKRĘCENI

  • Robert Żurawski - Zabłocki
  • 2014-03-07 12:29:50
Rozwiązanie konkursu WKRĘCENI
  • Foto: sxc.hu

Tak jak obiecaliśmy, ogłaszamy wyniki konkursu na Dzień Kobiet. Do wygrania było podwójne zaproszenie do Kina Wolność w Szczecinku na specjalną emisje filmu "Wkręceni". Na naszą skrzynkę wysyłali Państwo wiele ciekawych, śmiesznych i radosnych życzeń, z pośród wszystkich propozycji wybraliśmy osiem, które prezentujemy na naszej stronie internetowej. Znajdują się wśród nich również życzenia zwycięzcy naszego konkursu.

Poniżej wybrane życzenia na Dzień Kobiet przesłane do konkursu:

Dziś Dzień Kobiet - to nowina :) ! Cała w radości jest Rodzina , dziadek , tata , brak i zięć już zbierają kwitów pęk by swym Panną dać w dziś dzień ! Nawet sąsiad to też wie , że Dzień Kobiet dzisiaj jest zebrał kwiatów pełne kosze i z uśmiechem wręczy chce! Ja z okazji też skorzystam i życzenia wnet Ci ślę , szczęścia w życiu , powodzenia niechaj niesie każdy dzień , uśmiech niech Cię nie opuszcza bo dzisiaj jest Twój wielki dzień ! Wszystkiego Dobrego z Okazji Dnia Kobiet :*

Nasze kobiety kochane słodziutkie Dbają o nas opiekują się nami Choć w ten jeden dzień moge się odwdzięczyć za to wszystko co dla mnie zrobiłaś, za miłość którą mi poświęciłaś Dziękuje ci za czas jaki mi poświęciłaś Kocham cię

8 marca Święto Kobiet więc życzenia składam tobie. Dużo szczęścia i radości a w nauce pomyślności. Miej na ustach uśmiech słodki w życiu zaś nie doznaj troski.

Marzec wyjął grosik srebrny, Teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, Kupić bukiet na Dzień Kobiet.

Kobiety, kobiety....któż je zrozumie? Na pewno pojmie tylko ten co kochać je umie. Wiec Tobie kochana moja kobieto życzę: szczęścia i radości, mało smutku, dużo miłości dla całego świata.

Wszystkim kobietom życzę mniej stresu i nerwów :)

Przyjmij życzenia Babo kochana,od drugiej Baby z samego rana.Niechaj dzien caly bedzie radosny,badz zdrowa babo aby do wiosny.Szczescia zycze Tobie,sobie i kobietom w calym globie.By marzenia sie spelnily i nas chlopy wyreczyly.My dziś drinki i kaweczki,nasze święto dziś Babeczki:)

W tak pięknym Dniu, gdy wszyscy mężczyźni składają kobietą życzenia niech moje dotrą także do Was ode mnie takie skromne, krótkie i prawdziwe. Dużo radości i miłości, niech uśmiech na twarzach naszych zawsze gości, by tych radosnych chwil było więcej niż smutnych.

 

Podwójne zaproszenie do Kina Wolność otrzymuje: Joanna Sakrajda. Gratulujemy! 

 

 

Komentarze (1)

monika 2014-03-07 18:46

Byłam blisko :( a szkoda :(

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: