BAYinTRAP. Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych

  • Eliza Świtling
  • 2014-02-27 14:43:52
BAYinTRAP. Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych
  • Foto: UM Szczecinek

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku ogłasza konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (w wieku 16 do 19 lat) w Szczecinku na prace, dotyczące zrównoważonego transportu w Szczecinku. Konkurs jest elementem projektu BAYinTRAP (Baltic Youth Influencing Transport Policies) realizowanego przez SAPiK we współpracy z miastami: Greifswald (Niemcy) i Kłajpeda (Litwa) w ramach Programu Południowy Bałtyk (South Baltic Cross-border Co-operation Programme 2007 – 2013) dofinansowanego ze środków UE.

Zasadniczą część projektu BAYinTRAP stanowić będą obozy zorganizowane w trzech wymienionych wyżej miastach, w ramach których młodzież reprezentująca Szczecinek, Greifswald i Kłajpedę oceni rozwiązania i osiągnięcia poszczególnych miast w dziedzinie zrównoważonego transportu. Analogiczne konkursy odbywają się także w Greifswaldzie i Kłajpedzie. Spośród uczestników konkursu wyłonieni zostaną reprezentanci Szczecinka, którzy wezm udział w obozach letnich. Regulamin konkursu i formularze do pobrania na stronie internetowej www.bayintrap.eu.

Wszelkie pytania należy kierować do Jacka Piotrowskiego e-mail: jacekpolna@wp.pl, tel.: +48604171092 lub do Macieja Makselona e-mail: m.makselon@um.szczecinek.pl, tel. +48 94 37 141 52 lub +48 607 773 041.

INFO: SAPiK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: