Kontrakt Samorządowy. Spotkanie z przedsiębiorcami i NGO

  • Eliza Świtling
  • 2014-02-21 08:56:26
Kontrakt Samorządowy. Spotkanie z przedsiębiorcami i NGO
  • Foto: UM Szczecinek

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Burmistrz Szczecinka spotkał się wczoraj w Centrum Konferencyjnym Zamek z przedstawicielami małych i średnich przedsiębiorstw oraz reprezentantami działających w Szczecinku organizacji pozarządowych. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego, którzy odpowiedzialni są za politykę informacyjną związaną z wdrażaniem nowej perspektywy finansowej 2014-2020.

Z uwagi na zupełnie nową metodologię ubiegania się jednostek samorządu terytorialnego o dotacje unijne, przed rozpoczęciem całej procedury aplikacyjnej, do której przymierza się już nasze miasto,  konieczne są szeroko rozumiane konsultacje społeczne, uwzględniające opinie środowisk gospodarczych oraz organizacji pozarządowych.  

Dzisiejsze spotkanie jest kontynuacją podjętych przez Burmistrza Szczecinka działań na rzecz zbudowania Kontraktu Samorządowego dla Powiatu Szczecineckiego, a więc stworzenia spójnej koncepcji rozwoju naszego subregionu, która obejmowała będzie wspólne interesy wszystkich podmiotów samorządowych powiatu szczecineckiego.

INFO: UM Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: