59 ogólnopolski Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej

  • Eliza Świtling
  • 2014-02-20 10:55:27
59 ogólnopolski Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej
  • Foto: polskalokalna.pl

To już 59 edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Poezji Śpiewanej i Teatru Jednego Aktora oraz Małego Konkursu Recytatorskiego.

Konkurs jest imprezą otwartą - adresowaną do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, pracującej, studentów i dorosłych. Warunkiem uczestnictwa jest:

- zgłoszenie we właściwym terminie udziału w przeglądzie (do 4 marca 2014 r.) poprzez złożenie wypełnionej katy zgłoszenia (do pobrania na stronie www.sapik.pl)

- przygotowanie interpretacji nieprezentowanego wcześniej repertuaru.

Repertuar zgłoszony i wykonany w przeglądzie stopnia najniższego nie może być zmieniany w dalszych eliminacjach. Wykonawca może reprezentować tylko jedną instytucję.

Konkurs prowadzony jest w formie czterech turniejów:  Turniej Recytatorski, Turniej Poezji Śpiewanej, Turniej Teatrów Jednego Aktora i Wywiedzione ze słowa.

 

Mały Konkurs Recytatorski jest imprezą otwartą adresowaną do dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie we właściwym terminie udziału (do 4 marca 2014 r.)w przeglądzie stopnia najniższego oraz przygotowanie odpowiedniego repertuaru.

Zgłoszenie do konkursu odbywa się przez złożenie wypełnionej karty zgłoszenia we właściwej placówce kulturalno-oświatowej.

Każda szkoła może zgłosić po 1 osobie w każdej kategorii wiekowej.

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: