Wszystko co chcesz wiedzieć o tegorocznym Biegu im. Winanda Osińskiego na stronie www.bieg.szczecinek.pl

  • Eliza Świtling
  • 2014-02-20 12:55:46
Wszystko co chcesz wiedzieć o tegorocznym Biegu im. Winanda Osińskiego na stronie www.bieg.szczecinek.pl

Ruszyła strona www.bieg.szczecinek.pl, jest to strona poświęcona 31 już Biegowi Miejskiemu im. Winanda Osińskiego. To nie jedyne działania reklamowe związane z biegiem do którego zostało już tylko 67 dni

Bieg im. Winanda Osińskiego już od 1982 roku jest sztandarowym wydarzeniem sportowym w naszym mieście, również w tym roku 27 kwietnia wszyscy chętni biegacze staną na starcie 31 Biegu im. Winanda Osińskiego. 

Szerokie działania reklamowe związane z tym wydarzeniem sportowym to między innymi strona internetowa www.bieg.szczecinek.pl, na której znajdą państwo nie tylko informacje dotyczące tegorocznego biegu, ale również historię tego wydarzenia i materiały filmowe.

Oczywiście przez stronę nastąpi również proces rejestracji, a wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z regulaminem.

Oprócz strony internetowej ciekawą reklamową propozycją są także billboardy, które już niedługo pojawią się tak na rogatkach naszego miasta jak i w centrum. Planowane lokalizacje plakatów reklamujących bieg to między innymi, Borne Sulinowo, Sokolniki, ul. Pilska i Sikorskiego w Szczecinku.

Zapraszamy Państwa serdecznie na stronę www.bieg.szczecinek.pl, gwarantujemy, że znajdziecie tam wszystkie informacje związane z biegiem, których poszukujecie.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: