Nocny Maraton Pływacki w Szczecinku

  • Paweł Adamowski
  • 2014-02-18 12:18:04
Nocny Maraton Pływacki w Szczecinku
  • Foto: AQUA-TUR

Tegoroczna "Otyliada" odbędzie się także na szczecineckiej pływalni. Spora grupa chętnych nie zdążyła zapisać się na Nocny Maraton Pływacki w wyznaczonym przez Organizatorów terminie. Termin zapisów został przedłużony!

Od dziś na Ogólnopolski Maraton Pływacki "Otyliada 2014" można zapisać się w kasie Basenu. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości 10 złotych w momencie podawania swoich danych.Można także zapisać się bezpośrednio w dniu imprezy. Pamiętajmy jednak, że wcześniejsze podanie nam swoich danych pozwoli uniknąć długiego oczekiwania na swój start w dniu imprezy.

Przypomnijmy, że:

   Organizatorzy spodziewają się, że w tegorocznej edycji OTYLIADY weźmie udział ponad 4 tys. uczestników. Na każdej z pływalni nagrodami i dyplomami z autografem Otylii Jędrzejczak uhonorowani zostaną najmłodsi i najstarsi uczestnicy maratonu, oraz pływacy którzy przepłyną najdłuższy dystans. Specjalne nagrody przewidziane są także dla najliczniejszych rodzin które tej wyjątkowej nocy pojawią się na basenach.

   Otylia Jędrzejczak, która przed rokiem wsparła organizatorów maratonu stwierdza że był on strzałem w dziesiątkę, bo z jednej strony jest on promocją pływania i sportu, a z drugiej jest zaproszeniem rodzin do wspólnego spędzenia czasu, którego niestety mamy coraz mniej dla siebie. Samo zaś pływanie jest nie tylko najtańszą dyscyplina sportu, bo do jej uprawiania wystarczy tylko kostium kąpielowy, ale ma ogromny wpływ na rozwój naszego całego naszego organizmu, a poza tym wydobywa z nas pozytywne hormony endorfiny, powodując, że możemy być szczęśliwsi.

   Mamy wielką nadzieję, że w tym roku także mieszkańcy naszego Regionu dołączą do nocnych pływaków.

Szczegółowy regulamin imprezy dostępny jest pod adresem www.otyliada.pl/regulamin

Masz pytania? Dzwoń - 696-057-459

źródło: AQUA-TUR

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: