Zimowy (błotny) poligon już za nami

  • Irek Markanicz
  • 2014-02-09 20:01:31
Zimowy (błotny) poligon już za nami
  • Foto: Irek Markanicz

To były trzy dni, w których najważniejsze było wszystko to co związane jest z wojskiem. Po raz trzeci w Bornem Sulinowie w okresie zimowym spotkali się miłośnicy militariów.

Niedzielne jazdy wojskowego sprzętu po tankodromie zakończyły ten zimowy poligon. Wydarzenie zimowe było tylko z nazwy niestety pogoda pokrzyżowała plany organizatorów i w ten weekend zrobiło się wiosennie. Jednak na terenie gdzie w sierpniu odbywa się doroczny zlot nikt nie narzekał na wyjątkowe jak na luty temperatury. "Śniegu może jest jak na lekarstwo ale za to nie brakuje błota" mówią uczestnicy spotkania.

Dziś przed południem przyglądaliśmy się jak nierówności tankodromu pokonują poszczególne pojazdy. Trzeba przyznać że próbę dzielności miłośnicy militariów zaliczali bezbłędnie. Sprzęt wojskowy który liczy sobie nawet po 40-50 lat dzięki opiece właścicieli potrafi sprostać nie jednemu wyzwaniu. Jak szacują organizatorzy w tej  edycji zimowego poligonu wzięło udział pond 500 uczestników. Co prawda sztab poligonu zarejestrował 457 osób ale wielu maniaków wojskowego sprzętu pojawiło się bez rejestracji. 

Relację z wydarzenia zobaczą Państwo na naszej antenie.  

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Rusałka 2014-04-23 15:08

Fajnie było :D

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: