Foto-zagadka!

  • Irek Markanicz
  • 2014-02-08 15:00:27
Foto-zagadka!
  • Foto: Irek Markanicz

Mamy błyskawiczny konkurs. Pytanie brzmi. Gdzie znajduje się ten obiekt i o co naprawdę chodzi? Liczymy na Państwa kreatywność. Nagroda będzie zależała od kreatywności naszych internautów. Tak więc wszystko w Państwa....głowach. Odpowiedzi należy umieszczać w komentarzu do tej informacji.

Komentarze (29)

pozdro 2014-02-08 15:10

Chodzi o to aby babcia cię lepiej widziała wnusiu, i lepiej słyszała..... ps. superfota Irek

rrr 2014-02-08 15:34

To jest w Czarnem a co znaczy to nie mam pojecia.

Szymon 2014-02-08 15:38

Jest to w Czarnem na wylocie do Szczecinka. Okularki są po to żeby pokazać jakie to Czarne jest kolorowe :) a nie czarne :)

Andrzej 2014-02-08 15:44

Czarne

And. 2014-02-08 15:45

to Czarne

Andrzej 2014-02-08 15:46

Miejscowosć czarne. By czarne jako miasto nie kojarzyło sie z nazwą

patryk 2014-02-08 15:49

to jest w czarnym chodzi o to zeby zmotoryzowani jechali z otwartymi oczami przez miasto bo mieszkaja tu bardzo zamysleni ludzie , zeby nie zabic nikogo z nich bo sa na wage zlota

ACASHA 2014-02-08 16:03

Okulary znajdują się przy wjeździe do miejscowości Czarne.Okulary dają kolorowe spojrzenie na miasto,bo nie takie Czarne jak go malują :-)

Kuba 2014-02-08 16:28

Czarne

M 2014-02-08 16:32

Owsiak tam będzie budował swój dom,zaznaczył okularami :)

monia 2014-02-08 16:44

To jest w Czarnem osznaczaja jakies inne spojrzenie na miasto cos takiego

zawieszka 2014-02-08 17:03

Nawet w Czarnym był wujek Google ;)

Przemek 2014-02-08 18:05

Czerwone okulary, które widoczne są na zdjęciu, znajdują się przy wjeździe do miejscowości Czarne. Zostały tam umieszczone, aby udowodnić wszystkim, że przez okulary miejscowość pomimo przyjętej nazwy, jest piękna i położona w urokliwym krajobrazie. Warto zaznaczyć, że pomysłodawcą takiego pomysłu był pan radny Paweł Kopczak. :-)

M-a 2014-02-08 18:19

Czarne, koło Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Szczecineckiej. Lepsze spojrzenie ;)

M-a 2014-02-08 18:20

Czarne, koło Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Szczecineckiej. Lepsze spojrzenie ;)

Joe 2014-02-08 18:37

Ojdana patrzy

Ala 2014-02-08 18:51

Z tym Owsiakiem to dobre

Dawid 2014-02-08 19:52

Obiekt znajduje się przy wjeździe do Czarnego. A oznacza'' Nie bądź ślepy patrz przed siebie.''

Radek i Monika 2014-02-08 21:25

Czarne, koło Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Szczecineckiej ,,Spójrz na Czarne w Czerwonych Okularach"

Marcin 2014-02-09 10:44

Czarne, zaznaczenie przyszłej lokalizacji firmy Ray Ban

Kuba M 2014-02-09 11:52

Oczywiście jest to Czarne , koło stacji kontroli pojazdów , jest to reklama diagnostyki samochodów na stacji.

scum 2014-02-09 11:53

ciemność widze ciemność...CZARNE

etka 2014-02-09 17:32

"Wiesz cza­sami by­wa tak, że w Twoich czerwonych oku­larach pękają szkiełka i w trak­cie cze­kania na ich wy­mianę do­padają Cię CZARNE myśli..."

Nick... 2014-02-09 18:16

Krajobraz bez treści, droga, którą można obejść lub należy ominąć...a tu nagle (!) - prowokacja. Klucz do ciekawości, zaproszenie do spojrzenia, nawet jeśli to tylko reklama. To tak jak wprowadzenie piejącego koguta do świątyni w trakcie nabożeństwa. Może to dla tych co patrzą, a niewiele widzą !? Nie wiem, ale fajne te okulary.

JA 2014-02-09 20:51

Czarne :D zrobione po to, aby Czarne miało jakieś atrakcje turystyczne :D

and 2014-02-09 21:02

jak wjeżdząmy do czarnego od strony Szczecinkja po lewej stronie

mj 2014-02-09 21:03

jest to Czarnem, Pomysłodawcą był p. Paweł Kopczak, są one duże. znalazły się tam po to by spojrzeć na świat przez czerwone okulary, by zaobserwować to co dzieję się wokoło pojawiły się tam w sierpniu 2013

piotrek 2014-02-10 10:35

pan Hilary szukal swoje okulary a one sobie leżą przy wjezdzie do Czernego

elao 2014-05-21 12:43

TO proste chodzi o dowcip z miastami , których lotnik nie widział lecąc nad Polską; minanowicie Zakopane, Częstochowa , i oczywiście Czarne, bez okularów ni czorta nie ujrzysz.