Sprawcy kradzieży paliwa w Kronospanie zatrzymani

  • Eliza Świtling
  • 2014-02-05 14:08:41
Sprawcy kradzieży paliwa w Kronospanie zatrzymani

W styczniu na terenie zakładu Kronospan doszło do kradzieży paliwa. Sprawcy zostali zatrzymani a kradzież została zgłoszona na Policję.

Dzięki czujności pracowników Kronospan na gorącym uczynku został złapany sprawca kradzieży oleju napędowego. Druga osoba zamieszana w kradzież paliwa została zatrzymana w wyniku współpracy pracowników Kronospan z organami ścigania. W dniu 30 stycznia Policja zabezpieczyła ślady oraz urządzenia służące do odciągania paliwa. Posłużą one do zgromadzenia dowodów przeciwko pozostałym osobom mogącym mieć związek z tym procederem.

„Bez względu na kwotę i formę przywłaszczenia cudzej własności, nie tolerujemy  kradzieży w naszych zakładach. Osoby, które w jakikolwiek sposób były lub są zaangażowane w kradzież mienia mogą spodziewać się oprócz zwolnienia sprawy karnej. Jednocześnie chciałabym podziękować Policji w Szczecinku za profesjonalne działanie i szybkie ujęcie osób zamieszanych w kradzież paliwa” – dodaje Sylwia Pawlina, rzecznik prasowy Kronospan.

 

Komentarze (1)

Paweł 2014-02-05 15:20

ale mi nowość. Pamiętam jak 15 lat temu operatorzy ładowarek (fadroma) sprzedawali ropę w beczkach po 200 litrów, teraz pewnie nie jest inaczej tylko jakiś gamoń dał się złapać i prawie wszyscy pracownicy wiedzieli o tym procederze.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: