200 lat! Z wizytą u Stulatki

  • Eliza Świtling
  • 2014-02-04 12:15:07
200 lat! Z wizytą u Stulatki
  • Foto: UM Szczecinek

Pracownicy szczecineckiego ratusza odwiedzili dziś mieszkankę naszego miasta, Panią Helenę Lamparską, która dokładnie dzisiaj ukończyła sto lat, dołączając tym samym, do szacownego grona najstarszych mieszkańców naszego miasta.

Dostojnej jubilatce oprócz życzeń, jakie złożono w imieniu burmistrza Jerzego Hardie-Douglasa, przekazano również list gratulacyjny z kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz wręczono naręcza pięknych kwiatów. Pani Helena jest siódmą  osobą w Szczecinku, która ukończyła 100 lat.  My również dołączamy się do urodzinowych gratulacji i życzymy Pani Helenie zdrowia,  pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności.

INFO: UM Szczecinek

Komentarze (1)

RENA 2014-02-04 19:47

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: