Ekonomik na 188 miejscu w kraju i 8 w województwie

  • Eliza Świtling
  • 2014-02-04 09:59:27
Ekonomik na 188 miejscu w kraju i 8 w województwie

Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku, jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna z terenu powiatu szczecineckiego w kategorii techników, znalazła się w gronie najlepszych placówek w rankingu organizowanym przez miesięcznik Perspektywy. Szkoła uplasował się na 188 miejscu w kraju i 8 w województwie.

Dyrekcja szkoły odebrała już gratulacje za wyniki i szczególny wkład w kształcenie młodzieży. Gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów edukacyjnych, podczas uroczystego wręczenia dyplomów najlepszym szkołom województwa zachodniopomorskiego w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego, złożyli Marcin Zydorowicz – Wojewoda Zachodniopomorski i Maria Borecka – Zachodniopomorski Kurator Oświaty.

Wczoraj, podczas spotkania dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Szczecinecki, Starosta w imieniu własnym i Wicestarosty, pogratulował Edycie Wojnicz sukcesów oraz wręczył dyplom ze słowami uznania dla pracy kadry pedagogicznej i uczniów.

Praca i wyniki uczniów, nauczycieli i dyrektora Zespołu Szkół przynoszą zaszczyt i dodają splendoru szczecineckiej oświacie. Całej społeczności szkolnej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, kreatywności oraz utrzymania wysokiego poziomu kształcenia"- powiedział starosta.

INFO: Starostwo Powiatowe Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: