SZKOŁA ZDROWEGO GOTOWANIA - dla zainteresowanych własnym zdrowiem.

  • Eliza Świtling
  • 2014-01-30 09:42:31
SZKOŁA ZDROWEGO GOTOWANIA - dla zainteresowanych własnym zdrowiem.
  • Foto: www.google.pl

Nie jest obojętne, jaki rodzaj paliwa tankujemy do samochodu, tym bardziej nie jest obojętne to, co jemy. Czy tradycyjna dieta i zwyczaje żywieniowe obowiązujące w Polsce są właściwe? Jeśli zastanawiasz się nad tym i chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak właściwa dieta, ma fundamentalny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, zdolności intelektualne i długość życia, powinieneś wybrać się na to bezpłatne spotkanie. 31 stycznia w piątek, o godz. 17:00 w siedzibie fundacji Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej na ul. Limanowskiego 6/1 w Szczecinku przeprowadzona zostanie kolejna już sesja Szkoły Zdrowego Gotowania. wg Carolin Muller-Pawlak promotorki zdrowego odżywiania. Przypomnijmy, że Pani Carolin Muller-Pawlak jest autorką bestsellerowej książki Naturalna Kuchnia Wegetariańska. Wraz z mężem przeprowadziła, w większych miastach Polski, szereg szkoleń spotkań i wykładów o tej tematyce. Programy te cieszyły się dużym zainteresowaniem i dobrymi recenzjami. Najbliższe spotkanie będzie poświęcone roli śniadania w prawidłowym funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Przyczynom i sposobom leczenia osteoporozy. W drugiej części odbędzie się pokaz i degustacja zdrowych potraw przygotowanych z surowców roślinnych. Tym razem w roli głównej wystąpią desery.

W pierwszej części spotkania usłyszymy wykład poruszający rolę śniadania w funkcjonowaniu ludzkiego organizmu oraz przyczyny i sposoby leczenia osteoporozy.

W drugiej części pokaz i degustacja zdrowych potraw z surowców roślinnych. Tym razem skoncentrujemy się na deserach.

 Kolejną sesję Szkoły Gotowania poprowadzi Piotr i Mariola Samulak wraz z przyjaciółmi.

 Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych zdrowiem i długowiecznością.Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona- zapisy tel. 791 349 494.

INFO: Piotr Samulak

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: