Janusz Korwin-Mikke gościem szczecineckiej Nowej Prawicy

  • Irek Markanicz
  • 2014-01-22 23:45:13
Janusz Korwin-Mikke gościem szczecineckiej Nowej Prawicy
  • Foto: Irek Markanicz

Znany i kontrowersyjny polityk po dłuższej nieobecności odwiedził Szczecinek. Głównym tematem były zagrożenia jakie pochodzą z Brukseli.

Aula Domu Parafialnego przy ul. Klasztornej dosłownie pękała w szwach. Tak duże było zainteresowanie tym spotkaniem. Główną tezą prezentowaną przez Janusza Korwin-Mikke był upadek naszej cywilizacji a głównym winowajcą są struktury Unii Europejskiej. Podczas swego wystąpienia, polityk przytaczał wiele przykładów obrazujących stagnację "starej" Europy i rozwój takich krajów jak Chiny. Według Korwina-Mikke tzw. "Państwo opiekuńcze" to absurd pogłębiający tylko kryzys. Podstawą zdrowego kapitalizmu jest inicjatywa niezdławiona licznymi podatkami i daninami oraz walka na trudnym konkurencyjnym rynku. Gość zachęcał zebranych do wstępowania w szeregi "Nowej Prawicy". Obszerną relację telewizyjną z tego spotkania zobaczą Państwo już wkrótce na naszej antenie.

Komentarze (2)

STFU 2014-01-23 19:01

popieram, unia nam zakazuje powoli wszystkiego, nie mamy armii, nie mamy nic, żarówki za mocne, odkurzacze za mocne, nie można wędzić wędlin dymem, tylko trzeba będzie je malować czymś, efekt cieplarniany wymyślony - 900 MILIARDÓW EURO wydali na nie wiadomo co bruksela, to dopiero początek! ohh powiecie dotacje - NIE MA NIC ZA DARMO! PRZEJMĄ NASZE PAŃSTWO I TO BĘDZIE KONIEC! będziemy musieli oddać za wszystko tak czy siak. pedały na ulicach, babo-chłopy w sejmie, POLSKA UPADA, nic tylko wyjechać jak wygra PO czy PIS! porażka!

króldawid 2014-01-23 19:57

Obejrzałem całość. Wyjątkowo rozsądnie przemawiał. Wcześniej żadnego polityka nie słuchałem z takim zainteresowaniem. Facet mówi o konkretach, a nie jak telwizyjni kuglarze o bzdetach! No i warto dodać, że tylko w ogólnopolskich telewizjach puszcza się wycinki jego wypowiedzi i robi z niego nienormalnego. Nowa prawica ma mój głos i na pewno będę rozgłaszał to co usłyszałem.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: