Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu Miś

  • Eliza Świtling
  • 2014-01-22 09:57:51
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu Miś

Bardzo często doceniamy ich kiedy już ich zabraknie, a przecież nigdzie nie jest tak dobrze jak u babci i dziadka. To właśnie wczoraj i dzisiaj maja oni swoje święto a ci którzy jeszcze nie mieli okazji złożyć im życzeń powinni się pospieszyć.

Bo przecież tak wiele im zawdzięczamy, opowieściami wyganiali potwory z pod łóżka, babcia zawsze gotowała ulubione potrawy wnuczków a dziadek nie raz obronił przed rodzicami. Im jesteśmy starsi tym bardziej zacierają nam się w głowie te piękne wspomnienia, a babcia i dziadek to przecież nie ich renty czy emerytury ale również ocean miłości.

Pamiętają o tym najmłodsi, szczególnie przedszkolaki co rok występami artystycznymi wywołują uśmiech na twarzach dziadków. Wczoraj w przedszkolu Miś grupy 5 i 4 latków uczciły dzień dziadka i babci.

Wesołe piosenki radosne wierszyki i tańce, wszystko przygotowane z pełnym profesjonalizmem na który stać tylko tak bardzo zaangażowanych przedszkolaków.
Dziewczynki z grupy 5 latków zaprezentowały swoje talenty w graniu na flecie, a rymowanki recytowane drżącymi głosikami wywołały łzy w wielu babcinych oczach.

Na koniec dzieci wręczyły swoim dziadkom po słodkim upominku. W niedługim czasie wiele innych placówek edukacyjno-wychowawczych będzie obchodziło dzień Babci i Dziadka. To ważne, że cały czas pamiętamy o tym niesamowitym rodzinnym święcie.

Dzisiaj w naszym programie lokalnym będą mogli zobaczyć Państwo, jak ten dzień i swoich dziadków uczciły dzieci z przedszkola Miś.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: