Kwesty, występy, licytacje - trwa WOŚP 2014

  • Eliza Świtling
  • 2014-01-12 16:51:26
Kwesty, występy, licytacje - trwa WOŚP 2014
  • Foto: Robert Żurawski - Zabłocki

Dzisiaj od godziny 10:00 w szczecineckim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który mieści się w Kinie Wolność gwar i tłumy mieszkańców naszego miasta.

Cała impreza rozpoczęła się atrakcją dla najmłodszych, projekcją filmu animowanego, bardzo udany projekt ponieważ sala kina zapełniona była po brzegi nie tylko dziećmi, ale również ich rodzicami.

W czasie projekcji filmu w holu kina już rozkładały się wszelakiego rodzaju stoiska. Za datek do puszki można było między innymi, pomalować twarz w karnawałowe wzory, zmierzyć ciśnienie, zakupić przepyszne korzenne serduszka, czy skorzystać z porady kosmetyczki.

O 12:30 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie tegorocznego 22 już finału WOŚP. Prowadzący serdecznie przywitali tłumnie zebranych mieszkańców Szczecinka. Następnie rozpoczęła się jedna z wielu odsłon dzisiejszych licytacji, w pierwszym podejściu największym zainteresowaniem cieszyło się przedstawienie Kopciuszek po SAPiK-owsku, które w trakcie licytacji osiągnęło sumę aż 950 zł. Szczęśliwą licytującą okazała się dyrektorka przedszkola Miś, zatem już niedługo milusińscy  z tej właśnie placówki będą mogli cieszyć się prywatnym pokazem.

W kinie zaprezentowali się również młodzi tancerze z zespołów Rebelia i Aida, wychowankowie z różnych szczecineckich przedszkoli i nasi miejscowi wokaliści.

Teraz wszyscy czekają na koncert gwiazdy wieczoru, i tradycyjne już światełko do nieba. Wszystkich którzy jeszcze nie wyruszyli do szczecineckiego sztabu WOŚP serdecznie zapraszamy, naprawdę warto.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: