Szczecinecki McDrive już działa

  • Irek Markanicz
  • 2014-01-03 10:12:13
Szczecinecki McDrive już działa
  • Foto: Irek Markanicz

Punktualnie o godzinie 9 rano pierwsi klienci złożyli swoje zamówienie. Od dziś w Szczecinku działa McDonald's

Tuż przed otwarciem pod McDrivem spotkaliśmy dwoje młodych mieszkańców, którzy przygotowali happening. Niestety trochę zabrakło konsekwencji i w sumie nie wiadomo czy tym młodym ludziom McDrive się podoba czy była to może forma protestu. Pod drzwiami stał kilkudziesięcioosobowy tłumek, a co ciekawe w tej grupie znaleźli się tacy, którzy byli tu już od godziny 5.30. Punktualnie o 9 rano otwarto drzwi, przecięto wstęgę i wpuszczono klientów. Jak powiedziała nam Alina Borucka, właścicielka tej restauracji i licencjobiorca, zatrudnienie w tym punkcie znalazło już 39 osób a w przyszłości ta liczba jeszcze zostanie zwiększona. Szczecinecki McDrive działa według najnowszych standardów sieci, są trzy kasy a obsługa jest tak zorganizowana aby ograniczyć czas oczekiwania. Pierwsi klienci, którzy złożyli zamówienia na powiększone zestawy mogli liczyć na upominki w formie ręczników bądź koszulek. 

Przełącz na HTML5 wideo

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (5)

OtyłyMaciek 2014-01-03 12:25

Dzień dobry, ten miły Pan w 6 minucie jest otyłym grubaskiem, a mówi komukolwiek o niezdrowej diecie? Niech schudnie ze 100kg, to może będzie jakimś autorytetem.

kamil 2014-01-03 16:27

jestem ciekaw po co przyszedł w takim razie, zjeść nie zje bo niezdrowo, a narzeka że nie dostał nic za darmo, hahahahahahaha jaka wiocha grubas

ProsięZjadełem 2014-01-03 16:28

Po co emitować taką wypowiedź? "Nie chce, ale musi tam wejść i zjeść. I jeszcze życiowy dramat: BALONIK TO ZA MAŁO...

pedro 2014-01-04 14:35

Co za wiocha od 5:30 stać pod drzwiami

2014-01-04 19:05

ludzie co Wy wypisujecie? czepiacie się wypowiedzi a nie widzicie prawdziwego dramatu tego przedstawienia jakie miało miejsce!!! dwie laski przyszły o 5:30 żeby napchać się i co ważne pierwsza żarła za darmo, prawdziwa sensacja, a co za ambicja tkwi w młodych ludziach, myślę, że te dwie są już w pełni spełnione w życiu :) akurat ten Pan miał dużo racji i myślę, że osoby krytykujące stały w pierwszym rządku aby dostać ten balonik za 10 gr. co jest żałosne, jestem ciekawa jak wyglądacie sami? a już na 100% po kilku wizytach tam dorównacie wagą. Doprawdy ambitnych mamy niektórych mieszkańców Szczecinka :)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: