Policja zatrzymała podejrzanego o gwałt

  • Eliza Świtling
  • 2013-12-20 12:07:52
Policja zatrzymała podejrzanego o gwałt

Od niedzieli służby mundurowe naszego miasta poszukiwały gwałciciela, który w niedziele wieczorem napadł na nieletnią. Dzisiaj z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że policja zatrzymała podejrzanego o ten czyn mężczyznę.

Ani policja, ani prokuratura nie ujawniały przebiegu śledztwa. Dla dobra postępowania i poszkodowanej żadne informacje nie wyciekły do mediów. Można było zauważyć w naszym mieście zwiększenie patroli służb mundurowych, oraz ostrzeżenia w szkołach, które miały utrzymać mieszkańców w poczuciu bezpieczeństwa po tym okropnym zdarzeniu.

Do prowadzenia śledztwa powołano specjalna grupę, a dzisiaj według nieoficjalnych informacji w postępowaniu śledczym nastąpił pewien przełom i policja zatrzymała podejrzanego o gwałt na 13 letniej dziewczynce mężczyznę.

Według uzyskanych informacji przy młodym mężczyźnie znaleziono telefon poszkodowanej dziewczynki, jednak nie przyznaje się on do popełnionego czynu i bardzo utrudnia śledztwo zmieniając zeznania.

Jesteśmy w kontakcie ze szczecinecką prokuratura rejonową, która w niedługim czasie ma zweryfikować wszystkie informacje na ten temat.

Komentarze (1)

rhx 2013-12-20 12:16

pokazac morde tylko jak sie potwierdzi

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: