Gawex Media ma prezent na Święta

  • Eliza Świtling
  • 2013-12-19 14:44:55
Gawex Media ma prezent na Święta
  • Foto: Gawex Media

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia miło nam zakomunikować, że mamy niesamowity prezent świąteczny dla naszych abonentów posiadających odbiorniki 3G. Stawaliśmy na głowie, aby przed świętami wprowadzić w naszej ofercie kolejne nowości, które od 18 grudnia 2013 są dostępne w sieci TOYAcyfrowa. Dostarczą one Państwu innowacyjnej rozrywki na świąteczne dni.

Nasza oferta cyfrowa już wywraca myślenie o telewizji do góry nogami, to nie tylko najwyższa jakość, ale również niesamowite ilości funkcji, które nie pozwalają oderwać oczu od telewizora. 

Kładziemy duży nacisk na rozwój Telewizji Cyfrowej i zadowolenie naszych klientów, a przed samymi świętami udostępniamy Państwu, bez żadnych dodatkowych opłat, nowe wydanie oprogramowania dla odbiorników 3G. Nasz świateczny pakiet nowości to między innymi:

- nowy serwis radiowy eskaGO
- nowy serwis radiowy RMFon.pl
- nowy serwis VOD “Filmy w paczkach”
- nowa pozycja natgeoPlay w serwisie Web on TV

Wszystkie te składowe zrobią z naszego abonenta odbiorników 3G świątecznego króla pilota.
Po więcej informacji zapraszamy Państwa do zakładki poznaj telewizję cyfrową.
Instrukcję aktualizacji oprogramowania znajdą Państwo w zakładce pomoc techniczna.

Komentarze (2)

Abonent gawex media od 1999roku 2013-12-19 18:32

oferta jest super tylko brakuje kilku programów takie jak TCM .BLOOMBERG. VH 1 CLASSIC. MCM .MCM POP.MCM TOP .VH 1 EUROPA .TRACE TV. i jeszcze moduł cam do telewizora by dać wybór dla Abonenta i jeszcze dekoder HD zwykły który by zastąpił dekoder SD bo obecnie do wyboru jest tylko dekodery SD i HD 3G i HD PVR 3G a brakuje zwykłego HD którego nie ma w ofercie telewizj gawex

picnick 2013-12-21 10:12

A u mnie aktualizuje się od wczoraj co chwilę i nie może się zauktualizować. Co się dzieje? Program oglądam z naziemnej i analogowej tv, bo co chwila następuje aktualizacja. Masakra....

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: