McDonald's (prawie) gotowy

  • Irek Markanicz
  • 2013-12-16 12:02:23
McDonald's (prawie) gotowy
  • Foto: Irek Markanicz

Budowa szczecineckiej restauracji tej globalnej marki dobiega już końca.

Gdy przed rozpoczęciem inwestycji zapowiadano że szczecinecki McDrive będzie gotowy pod koniec grudnia, wielu uważało że jest to termin nierealny. Jak widać na zdjęciach, obiekt już jest gotowy, oczywiście zostały do zrobienia niewielkie prace m.in związane z montażem wyposażenia ale zarówno restauracja jak i stacja paliw już prezentują się w pełni. Obecnie na placu budowy trwają już pierwsze odbiory techniczne. Zakończenie inwestycji to jeszcze nie rozpoczęcie działalności, tu najpierw trzeba wdrożyć wszystkie procedury obowiązujące w marce McDonald's. Wiele wskazuje na to że szczecinecka restauracja McDrive zacznie przyjmować gości z początkiem 2014 roku. Więcej informacji na ten temat już wkrótce. 

Komentarze (4)

marinez45 2013-12-16 12:45

Super więcej takich w mieście inwestycji będzie gdzie chodzi na frytki i hamburgera hi hi pozdrawiam

turban 2013-12-16 13:59

taa.. i zaraz obok klub fitness niech postawią coby tyłki nie rosły tak szybko od tej amerykanckej diety ;)

zz 2013-12-16 21:17

Im możliwości nabycia tego syfu tym lepiej... Nic mnie nie wkurza tak jak McD i jego oferta skierowana na dzieci, a potem efekt w postaci złych nawyków żywieniowych. Jasne, winni są rodzice, ale jakby McD nie rozdawał zabawek, nie miało clowna itd. to by też rodzice mieli mniej powodów dzieci tam ciągać...

ehh 2013-12-17 13:30

Wszystko jest dla ludzi jak sie żre jak świ..a to tyłek rośnie ,ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi. A z drugiej strony na DK11 w szczecinku jest problem z miejscem,żeby zjeść szybko i tanio.Później to tylko Podgaje,Ptusza itd..W strone Koszalina to pustki no chyba że w sezonie coś tam się otwiera.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: