METAMORFOZY - GALA FINAŁOWA + foto

  • Eliza Świtling
  • 2013-12-16 14:25:17
METAMORFOZY - GALA FINAŁOWA + foto

Od 2 miesięcy pokazywaliśmy państwu programy o projekcie Matamorfozy, zdążyli Państwo poznać bohaterki tej akcji zaprzyjaźni się z nimi i wspiera je we wszystkich zmianach przez które przechodziły. Po wizytach we wszelakiego rodzaju salonach kosmetycznych, spotkaniach z dietetyczką, lekarzami, stylistkami, fryzjerkami, wczoraj 15 grudnia w Teatrze Muzycznym Variete Muza w Koszalinie odbyła się wielka gala finałowa projektu Metamorfozy.

Od wczesnych godzin porannych nasze gwiazdy przygotowywały się do wieczornego występu, fryzury, makijaże ostatnie próby, przejście po wybiegu, lekkie zdenerwowanie i stres, ale uśmiechy na twarzach. 

Impreza rozpoczęła się o godzinie 17:00, pierwszą prezentacją kolekcji ze sklepu Fensi. Amazonki w pierwszej odsłonie wystąpiły w sukienkach koktajlowych, i trzeba przyznać że na wybiegu poradziły sobie świetnie.

Gale swoim występem uświetnił Michał Grobelny, finalista muzycznego turnieju The Voice of Poland, podczas swoich 3 wejść rozbawiał publiczność, a w tym czasie amazonki zmieniały stroje.

Podczas gali finałowej wyświetlone zostały również filmy przygotowane przez nasza telewizję, które ukazywały metamorfozy pań od początku do końca.

Druga prezentacja w kolekcji ze sklepu Dom Mody Polskiej przebiegła jeszcze sprawniej i bardziej profesjonalnie niż pierwsza. Modelki uśmiechnięte i radosne coraz częściej rozdawały uśmiechy i nawiązywały kontakt z publicznością.

Całość gali przebiegała w miłej atmosferze, rodzina i zaproszeni gości brawami wspierali amazonki w tym bardzo trudnym zadaniu. 

Nadszedł czas ostatniej odsłony w strojach wieczorowych, 21 eleganckich uśmiechniętych  kobiet, spacerujących po wybiegu jak profesjonalistki zachwyciło wszystkich zebranych, w całej krasie pokazały efekt metamorfozy i radość jaką czerpały z projektu. Należą im się wielkie brawa i szacunek za walkę ze swoimi słabościami i kompleksami oraz za niesamowitą radość życia którą dzielą się ze wszystkimi.

Relację z Gali Finałowej projektu Metamorfozy zobaczą Państwo dzisiaj w naszym programie lokalnym.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

Maja048 2014-01-12 21:53

I jak zwykle....mam za dużo lat...mieszkam za daleko...mój gad to nie "ten"...Też chcialabym i nie tylko ja uczestniczyć w takim programie...Ale no cóż...od pierwszego dnia jestem "Zosią samosią" i muszę sobie sama radzić ... w chorobie...wyglądzie...rehabilitacji / obrzęk ręki...?. Buziaczki dla amazonek...jesteście wspaniałe...

Grażyna 2014-02-11 12:45

Gratulacje !!! Byłyście rewelacyjne !!! Takie eleganckie bądźcie na co dzień. Buziaki Grażyna-amazonka z Koszalina

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: