Finalistka The Voice Of Poland dzisiaj w serwisie Echa Dnia

  • Irek Markanicz
  • 2013-12-13 11:39:34
Finalistka The Voice Of Poland dzisiaj w serwisie Echa Dnia
  • Foto: Irek Markanicz

Wczoraj (czwartek 12.12) w studiu nagraniowo-koncertowym ''Radia Koszalin'' wystąpiła charyzmatyczna Natalia Sikora. Finalistka muzycznego programu The Voice Of Poland. Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia wywiadu z tą utalentowaną piosenkarką już dzisiaj w naszym serwisie ECHA DNIA.

Po emocjach związanych z ''Materią" w studiu im . Czesława Niemena w ramach koncertów unplugged Radia Koszalin wystąpiła Natalia Sikora. Ta pochodząca ze Słupska artystka po raz kolejny udowodniła że jest wulkanem energii. Natalia karierę rozpoczęła w wieku 13 lat, w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku. Tam też związała się z Teatrem Rondo oraz zespołem Magmen. Od 2007 współpracuje z pochodzącym ze Szczecinka pianistą i kompozytorem Piotrem Proniukiem. Razem tworzą bluesowy projekt Sikora Proniuk Duo.

Rok 2013 był dla Natalii Sikory wyjątkowy, wiosną wygrała II edycję programu "The Voice of Poland". W czerwcu została laureatką konkursu SuperDebiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, podczas którego za wykonanie utworu „Konie” (muzyka:Włodzimierz Wysocki, słowa: Agnieszka Osiecka) zdobyła główną nagrodę przyznawaną przez widzów oraz nagrodę Programu I Polskiego Radia.

Wczorajszy koncert wypełniły utwory z różnych okresów twórczości. Sześć lat temu to m.in Natalia wzięła udział w koncercie, podczas którego patronem koszalińskiej, radiowej sceny został Czesław Niemen. Już teraz Natalia zapowiada kolejne koncerty, będą to wydarzenia promujące jej nową płytę.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: