Pijana 15 latka w szczecineckim autobusie miejskim!

  • Eliza Świtling
  • 2013-12-13 10:43:18
Pijana 15 latka w szczecineckim autobusie miejskim!
  • Foto: www.psammyad.com

Wczoraj w godzinach popołudniowych w jednym ze szczecineckich autobusów miejskich doszło do dosyć smutnego zdarzenia. Pasażerowie autobusu nr 2 zauważyli osobę, która sprawiała wrażenie będącej pod wpływem środków odurzających. Kierowca autobusu zgłosił dyżurującemu funkcjonariuszowi policji, że w autobusie znajduje się agresywna osoba z którą nie ma kontaktu. Na miejsce pojawiła się policja i pogotowie ratunkowe.

Nieprzytomną osobą okazała się być dziewczynka w wieku 15 lat, według relacji świadków dziewczynka zachowywała się dziwnie, miała problem z nawiązaniem kontaktu i wysłowieniem się. Funkcjonariusze mieli problem z przetransportowaniem jej do karetki, bardzo pomocni okazali się pasażerowie autobusu.

Według informacji z Komendy Powiatowej Policji, 15 latka była pobudzona i w stanie upojenia alkoholowego, na początku podawała różne wersje wydarzeń, tego skąd pochodzi i co robi w Szczecinku, później sama przyznała, że uciekła z Młodzieżowego Ośrodka Opiekuńczego, było od niej czuć woń alkoholu i potwierdziła, że z nieznajomymi osobami zażywała środki odurzające, najprawdopodobniej dopalacze.

15 latka została przewieziona do szczecineckiego szpitala, po konsultacji odwieziono ja na odział psychiatrii dziecięcej w Szczecinie. Dziewczynka miała około promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Sprawą zajęła się szczecińska policja. Za informację dziękujemy naszemu czytelnikowi i Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku.

Komentarze (1)

hai 2013-12-13 14:24

ladna chociaz? jak taka ze zdjecia chetnie bym sie zaopiekowal

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: