Finał Metamorfoz już w najbliższą niedzielę

  • Eliza Świtling
  • 2013-12-11 10:25:15
Finał Metamorfoz już w najbliższą niedzielę

Już w najbliższą niedzielę w Koszalinie odbędzie się finał projektu Metamorfozy. Na naszej antenie mieli Państwo okazję obejrzeć poszczególne części tej akcji. Telewizji Gawex, jako patrona medialnego, nie zabraknie również 15 grudnia w Teatrze Variete Muza, na ostatniej odsłonie Metamorfoz.

15 grudnia o godz. 17 na wyjątkowy, ważny i piękny wieczór zapraszamy Państwa do Teatru Muzycznego Variete Muza. 21 niezwykłych kobiet z Regionu, walczących z rakiem, stanie przed widzami w pięknej odsłonie.

Bohaterki „Niezwykłych Metamorfoz” są amazonkami. Przeszły przez cykl zmian pod życzliwym okiem stylistki, choreografki, wizażystki i in. Piękne, kobiece i wzmocnione po chorobie wyjdą przed publiczność, przypominając o skali i wadze chorób nowotworowych. Są wśród nich panie z firm zrzeszonych w Izbie. Organizatorzy Metamorfoz Amazonek (koszalińska Agencja Promocyjno – Reklamowa Image oraz Teatr Muzyczny Variete Muza) zapraszają do kupna biletów na ten wyjątkowy wieczór (50 zł, do nabycia w Teatrze Variete Muza). W programie także: pokazy mody, konkursy z nagrodami, recital Michała Grobelnego finalisty programu telewizyjnego The Voice of Poland. Imprezę poprowadzi Marcin Napierała, red. Naczelny Tygodnika Miasto.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: