Antoni Biedziuk zdobywcą Grand Prix Koszalina

• Eliza Świtling
  • 2013-12-09 10:35:17

Dobiegły końca rozgrywki III edycji Grand Prix Koszalina 2013 w tenisie stołowym. Ostatni, finałowy turniej odbył się w ostatnią niedzielę, w hali sportowej katolickiego gimnazjum. Tradycyjnie już widoczni byli pingpongiści naszego regionu, którzy zameldowali się na czołowych lokatach.

I tak: w finałowym turnieju Open amatorów po raz czwarty bezkonkurencyjny był Antoni Biedziuk (Szczecinek), który wyprzedził dwóch reprezentantów Kołobrzegu: Leszka Kuczmę i Ryszarda Kozłowskiego oraz Roberta Rogalkę (Koszalin). Oczywiście w klasyfikacji generalnej był on również najlepszy, ustanawiając przy okazji swojego rodzaju rekord, ponieważ w całym tegorocznym cyklu nie oddał rywalom żadnego seta. W kategorii juniorzy do lat 18 z licencjami, w ostatnim turnieju tuż za podium uplasował się Wojciech Biegański (ULKS Żółtnica). Zwyciężył Michał Lubarczyk (KTS Koszalinianin) przed Damianem Szczerbą i Adrianem Kucharzykiem (obaj MSZS Świdwin). W klasyfikacji generalnej I miejsce zajął Michał Lubarczyk przed drugim reprezentantem (ULKS Żółtnica) Markiem Gutkinem, trzecie miejsce na podium zajął Tomasz Wierzbicki (UKS TT 2005 Białogard).

INFO: Antoni Biedziuk