Aqua-Tur rozbuduje szczecinecki basen

  • Eliza Świtling
  • 2013-12-02 12:35:44
Aqua-Tur rozbuduje szczecinecki basen

Podczas piątkowego zebrania Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w szczecineckim Urzędzie Miasta, spółka Aqua-Tur dostała zielone światło na rozbudowę basenu.

Jak mówi prezes spółki Robert Duszyński,"rozbudowa basenu była w planach od samego początku, jednak możliwość ingerencji w bryłę architektoniczną pływalni była zmniejszona ze względu na prawa autorskie do projektu".

W tym roku jednak wszystko zaczęło układać się po myśli spółki, a środki finansowe, które zostały przegłosowane podczas posiedzenia komisji pozwolą w końcu na wprowadzenie zmian na basenie.

Inwestycja, jeśli możliwości pozwolą, zostanie rozpoczęta i zakończona w 2014 roku, Aqua - Tur ma plan, który na razie zakłada rozbudowę wewnętrzną pływalni. Spółka chce stworzyć salę do ćwiczeń i fitnessu, która znajdować się będzie w miejscu  w którym aktualnie umiejscowiona jest widownia. W przyszłości Aqua - Tur chciałby również urozmaicić samą pływalnię, najprawdopodobniej o łaźnię parową i kolejne jacuzzi.

Oferta szczecineckiego basenu, cieszy się wielka popularnością, kolejne inwestycje związane z pływalnią moga tylko zwiększyć zainteresowanie nie tylko sportami wodnymi ale również samym sportem.

Komentarze (2)

biedak 2013-12-02 18:19

Tylko dlaczego ceny jak za zboże? Paranoja.

Szuwarek 2013-12-02 22:48

widocznie popularność nie aż tak wielka

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: