Kłęby dymu na Karlińskiej

  • Irek Markanicz
  • 2013-11-28 20:51:51
Kłęby dymu na Karlińskiej
  • Foto: Irek Markanicz

Tej nocy szczecineccy strażacy nie mogą narzekać na brak pracy

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło przed godzina 20 w bloku nr 11 przy ulicy Karlińskiej. W piwnicy klatki B wybuchł pożar. Dzięki błyskawicznej akcji szczecineckich strażaków, ogień szybko opanowano. Jak powiedział nam jeden z mieszkańców, zadymienie klatki schodowej było tak duże że ucieczka z mieszkania była prawdziwym wyzwaniem. Jedni uciekali przez klatkę, inni postanowili czas pożaru przeczekać na balkonach.

Według wielu mieszkańców pożar spowodował ich "nielegalny sąsiad". "Kobieta wygoniła go z domu, to zaczął koczować w piwnicy'' -mówią zgromadzeni pod blokiem ludzie. ''Już jeden pożar był w tej piwnicy , bo zasnął z papierosem, teraz pewnie coś zostawił i nieszczęście gotowe!'' tak sytuację oceniają zdenerwowani mieszkańcy."Gdyby to stało się później, były by ofiary w ludziach!".

Ta nienormalna sytuacja już wielokrotnie była zgłaszana administracji i innym służbom, na razie brak reakcji na takie ''dzikie'' zajmowanie lokalu, który mieszkaniem nie jest. Należy dodać że istnieje jeszcze inne wytłumaczenie tej sytuacji. Dziś w tej piwnicy prowadziła pracę ekipa, firmy instalacyjnej. Wszystkie okoliczności wyjaśni policyjne śledztwo

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: