Gimnazjaliści walczą z uzależnieniami

  • Eliza Świtling
  • 2013-11-26 13:36:37
Gimnazjaliści walczą z uzależnieniami
  • Foto: Katarzyna Rybak

W piątek 22 listopada w Gimnazjum nr 2 gościła p. Izabela Rudy, pracownik PSSE w Szczecinku (sanepid). Wygłosiła prelekcje dla uczniów klas pierwszych gimnazjum nt. "Nikotynizm - uzależnienie XXI wieku".

Jednocześnie przyznano nagrody w licznych konkursach. Pierwszy z nich to projekt na hasło antynikotynowe "Wybierz życie bez tytoniu". Zwycięzcami zostali: Sebastian Kowara III a - I miejsce (m.), Katarzyna Sadowska III a - II m. oraz Aleksandra Mastyła III f - III m. W konkursie wiedzy o szkodliwości palenia tytoniu "Wybierz życie bez tytoniu" przeznaczonym dla klas I - II gimnazjum zwycięzcami okazali się: I m. Michał Chęciński II c, II m. Filip Rupik I f, III m. Piotr Tranbowicz II d, IV m. Julia Klim I b, V m. Roksana Sowa II c. "Daj szansę życiu - nie daj się AIDS" to kolejny konkurs, tym razem na plakat. I m. zajęła Kamila Awtuch I d, II m. Nikola Funkiendorf i Monika Paszkiel I d, III m. Kryspin Kalisz III a. Cykl zadań związanych z przeciwdziałaniem uzależnieniom zamknął wykład p. I. Rudy pt. "Życie bez AIDS, dopalacze" skierowany do młodzieży klas trzecich. Gratulujemy zaangażowania w przedsięwzięcie zarówno uczniom, jak i organizatorom.

INFO: rzecznik prasowy szkoły Katarzyna Rybak

Komentarze (1)

Gdyby... 2013-11-28 06:08

Bo To jest niestety tak że gdyby w Polsce wprowadzono Legalizacje nikt by sobie nie zawracał głowy "Dopalaczami" ale minus jest taki że po Legalizacji w Polsce dzieciaki zaczeł by sie za to brać w Holandii sobie z tym radzą w Polsce było by Ciężko ponieważ Polska jak Polska kraj dobry ale Kary olbrzymie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: