Twardzielki poddane Metamorfozie

  • Eliza Świtling
  • 2013-11-24 14:01:33
Twardzielki poddane Metamorfozie
  • Foto: Eliza Świtling

21 kobiet, każda z nich z inną historią, ale wszystkie przeszły przez jeden koszmar, nowotwór. Jednak po żadnej z nich tego nie widać, wszystkie uśmiechnięte, radosne, dostały nowe życie, jak same mówią i teraz czerpią z niego co najlepsze. Aktualnie są to Metamorfozy, ciekawy projekt ujawnia cały kobiecy blask tych wspaniałych amazonek.

Przed każdą z historii, które wczoraj miałam okazję usłyszeć pochylam głowę, niejednokrotnie po jednym nowotworze np piersi, po paru latach u kilku z tych kobiet ujawniał się drugi. Wiele z nich jest po obustronnej mastektomii, recesji żołądka, ale nie chcą o tym mówić. Teraz najważniejsze jest życie, pomaganie innym, łapanie każdego dnia i przeżywanie go w ciekawy sposób, wstąpiły do Klubu Morsów, chodzą po rozżarzonych węglach, urządzają przebierane imprezy, tworzą przepiękna biżuterię, a teraz zgodziły się wziąć udział w projekcie Metamorfozy.


Te 21 amazonek przez miesiąc przejdzie kompletną metamorfozę, od stóp do głów, jak mówi organizatorka akcji. Dowiedzą się jaki styl ubierania najbardziej pasuje do ich figur, jakich potraw powinny unikać i jak malować oczy. Na sobotnich warsztatach najwiecej śmiechu wzbudziła jednak nauka chodzenia na obcasach, swoją droga po godzinie ćwiczeń każda z pań zaczęła przypominać profesjonalną modelkę na wybiegu.


Niektóre z nich spotkały się po raz pierwszy podczas tego projektu, pochodzą z różnych miast województwa zachodniopomorskiego, z Koszalin, Darłowa, Szczecinka, ale jak same mówią nikt nie zrozumie Amazonki lepiej niż inna Amazonka, zatem wszystkie szybko zostały przyjaciółkami.


Mimo przeszłości, która ciąży i wraca wszystkie maja w sobie wiele nadzieje i radości, która chętnie się dzielą, a na relację z warsztatów Metamorfoz zapraszamy państwa do naszego Programu Lokalnego, w którym będą mogli Państwo poznać wszystkie te niesamowite kobiety.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (7)

Danuta 2013-11-25 16:44

Brawo ! gratuluje pomysłu i odwagi Pań, więcej takich rzeczy.

monia 2013-11-25 19:27

Mam pytanie... W jakim sklepie zostały zrobione zdjęcia z pierwszej części galerii? Pozdrawiam Panie i życzę zdrowia!!

Natasza 2013-11-25 21:16

Panie się prezentują Super!! Czekamy na kolejne odsłony metamorfoz!

ewa 2013-11-27 12:48

przymiarki były w sklepie FENSI przy ul.Połczyńskiej 1 w Koszalinie :)

Grażyna 2014-02-11 12:55

GRATULACJE !!!!!

jolanta 2014-02-13 22:41

tez chce przejść metamorfoze

jolanta 2014-02-13 22:45

chce przejść metamorfozę chce być piekna i pociagajaca chce nauczyć się eksponować to co mam ladnego

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: