Akcja Motomikołaje po raz pierwszy w Szczecinku

  • Eliza Świtling
  • 2013-12-04 09:23:48
Akcja Motomikołaje po raz pierwszy w Szczecinku

"Facet powinien mieć w sobie troszeczkę łobuza i troszeczkę romantyka, wtedy to jest kawał porządnego gościa" - mówi Marek "Nemo" Zieliński, prezes stowarzyszenia Ole Karter Klub, szczecineccy motocykliście mają jeszcze do tego kawał dobrego serca. Twardzi jeżdżący na motorach faceci, zorganizowali świetną akcję, aby uszczęśliwić dzieci na mikołajki.

6 grudnia 2013 Ole Karter FG Chapter Szczecinek organizuje pierwsze MOTOMIKOŁAJE w Szczecinku.

Zbiórka Mikołajów na motocyklach nastąpi o godzinie 15.15 pod Klub Haus'em na świątkach. Z pod siedziby Klubu kawalkada motocykli przejedzie przez miasto i zaparkuje pod ratuszem gdzie Mikołaje rozdawać będą słodycze wszystkim dzieciakom, wielką atrakcja będzie na pewno możliwość przyjrzenia się motocyklom.


Ale to nie koniec radości, członkowie Klubu Ole Kartel ufundowali 4 zestawy komputerowe, które mikołajkowego popołudnia wręczą wybranym rodzinom z problemami materialnymi.


Wszystkich, którzy mieli mylne wyobrażenie o motocyklistach zapraszamy 6 grudnia pod ratusz, na własne oczy przekonacie się że ciężki sprzęt i skórzane ubrania kryją gorące, chętne do pomocy serca.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: