Jeden silny szczecinecki Klub Piłkarski. Jednak połączenie!

  • Eliza Świtling
  • 2013-11-22 10:02:20
Jeden silny szczecinecki Klub Piłkarski. Jednak połączenie!

Zarząd Klubu Sportowego Wielim Szczecinek informuje, że 20 listopada 2013 r. planowane było spotkanie zarządów, zawodników, trenerów i sympatyków trzech szczecineckich seniorskich klubów piłkarskich, na którym miały zostać uzgodnione szczegółowe warunki połączenia.

Niestety na spotkaniu w pełnym składzie pojawiły się jedynie reprezentacje Wielimia Szczecinek i Błękitnych Szczecinek. Z ramienia MKP Darzbór Szczecinek przybył jedynie Prezes, który nie potrafił wyjaśnić absencji pozostałych członków zarządu i zawodników Darzboru. Pomimo tego faktu podjęto rozmowy i ustalono, że obecnie w zdecydowanie lepszej sytuacji sportowej, organizacyjnej i ekonomicznej znajduje się KS Wielim Szczecinek. Postanowiono zatem, że MKP Darzbór wycofa się z IV ligi i rozwiąże stowarzyszenie, aby jego zawodnicy oraz członkowie mogli przejść do KS Wielim. Dzięki temu już w rundzie wiosennej w IV lidze będzie występował jeden szczecinecki zespół. Potwierdzono ponadto połączenie po sezonie 2013/14 klubów KS Wielim i Błękitnych.

Prezes MKP Darzbór zobowiązał się przedstawić wypracowaną propozycję pozostałym członkom klubu i jak najszybciej zorganizować walne zebranie, na którym zostaną przegłosowane powyższe wnioski. W związku z tym pozostaje tylko czekać na decyzję członków MKP Darzbór Szczecinek.

Zarząd KS Wielim Szczecinek ze swojej strony zaprasza wszystkich zawodników,  sympatyków piłki nożnej, działaczy i wszystkie osoby, które chcą budować jeden silny klub piłkarski.

INFO: Sekretarz KS Wielim Szczecinek Maciej Klim

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: