LIST OTWARTY MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT! Ratujmy wolno żyjące koty!

  • Eliza Świtling
  • 2013-11-21 14:41:35
LIST OTWARTY MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT! Ratujmy wolno żyjące koty!
  • Foto: www.kociadolina.pl

Ratujmy wolno żyjące koty! Pod takim hasłem zwracamy się do Pana Burmistrza i do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami jakie zapoczątkowała Pani Danusia Kadela, w postaci schroniska dla zwierząt.

Pan Burmistrz sfinansował tą inicjatywę, za co dziękują miłośnicy zwierząt i nie tylko, bo również dzięki Panu Burmistrzowi wszyscy, którzy dożywiają wolno żyjące koty otrzymują od Towarzystwa karmę, za co dziękujemy bo nie wszystkich stać, żeby z własnej kieszeni  kupować za tak niskie emerytury czy renty karmę dla bezdomnych zwierząt.

Ale miłośnicy wolno żyjących kotów są przerażeni zabudową zasieków śmieciowych, bo też wiecznie nie będą żyć ludzie dokarmiający koty, przez co padną koty, a zwiększy się populacja gryzoni, w postaci myszy i szczurów. Czy tak trudno jest, o ile było by to możliwe podnieść wyżej drzwi zasieków, lub tez o te parę centymetrów poszerzyć kraty.

Panie Burmistrzu i tu apelujemy do Pana, póki nie jest za późno i można jeszcze coś w tej sprawie zrobić.

Pod tym podpisują się miłośnicy wolno żyjących kotów.

Komentarze (1)

q 2013-11-21 22:10

Wystarczyłyby dopłaty do sterylizacji. Tak to człowiek nie chce się zająć kotem, bo mu się rozmnoży, a tak spokojnie mógłby go dokarmiać. Tu jest problem.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: