Metallica w kinie

  • Mirosław Korkus
  • 2013-11-16 15:59:07
Metallica w kinie
  • Foto: Andrzej Nadolny

Piątkowy wieczór w Kinie Wolność upłynął przy dźwiękach zespołu Metallica.

Na ekranie kina projekcja filmu "Metallica: Through The Never", a w holu praktykowanie gry na instrumentach pod okiem członków zespołu Overdrive. Znalazła się również gratka dla młodszych fanów metalowego zespołu, milusińscy mieli okazje spróbować swoich sił w popularnej grze Gitar Hero. Jednak nie tylko dzieci było widać przy stoisku z tą trudną w gruncie rzeczy grą, również dorośli stawali w szranki i trzeba przyznać ze radzili sobie całkiem nieźle. Emocji nie brakowało.

Dużą niespodzianką przygotowaną przez SAPiK i Gawex Media była projekcja filmu w technologii 3D. Każdy z przybyłych fanów otrzymał na wejściu specjalne okulary. Przed samą projekcją odbyło się losowanie nagród. Niektórzy mogli znaleźć pod swoim siedzeniem płyty zespołu Materia, wylosowano także 20 okolicznościowych koszulek. Każda osoba biorąca udział w mini turnieju Guitar Hero również otrzymała nagrodę.

Koncert zespołu Metallica i typ muzyki, jak się okazuje bardzo popularny w naszym mieście przyciągnął wczoraj do szczecineckiego kina rzesze fanów. Mamy nadzieję, że wzorem Multikin koncertowe projekcje staną się tradycją w naszym kinie.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: