Zagłosuj na jesienne prace szczecineckich milusińskich

  • Eliza Świtling
  • 2013-11-19 15:47:35
Zagłosuj na jesienne prace szczecineckich milusińskich

Uwaga! Na naszym profilu facebookowym rozpoczynamy konkurs, jeśli chcą Państwo obejrzeć prace uczniów szczecineckich Szkół Podstawowych i wynagrodzić najmłodszych za ich trud i wysiłek zapraszamy do głosowania.

Milusińscy z wszystkich szczecineckich szkół podstawowych zainspirowani złotą polską jesienią stworzyli przepiękne prace. Wystawa tych prac jest dostępna w albumie na naszym profilu facebookowym:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.696769083666753.1073741828.156148467728820&type=3
Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć szczecineckich uczniów zapraszamy do przeglądania albumu i lajkowania tych prac, które według Państwa zasługują na największą uwagę.

UWAGA! Konkurs trwa na facebooku, lecz by umożliwić głosowanie tym, którzy nie mają do niego dostępu uruchamiamy poniżej sondę z możliwością zagłosowania na wybraną pracę.

Informujemy także, że prac było bardzo dużo, dlatego do naszego konkursy wybraliśmy tylko te, które według komisji były najlepsze.

Dla 3 milusińskich przewidujemy podwójne zaproszenia do kina!

Komentarze (23)

Tomasz 2013-11-15 20:43

piękne prace - gratuluję dzieciom z naszych szczecineckich szkół.

2013-11-15 22:33

Ciekawy konkurs, szkoda tylko, że w opisie są błędy merytoryczne i ortograficzne...

Anna 2013-11-16 11:40

Moje dziecko brało udział w tym konkursie. Włożyło w wykonanie zadania wiele starań. Dziękuję Gawexowi, że teraz możemy obejrzeć w internecie również inne prace zgłoszone do konkursu. Wystawa jak i rozstrzygnięcie konkursu miało bowiem miejsce w SSP więc rodzice z innych szkół nie mogli do tej pory widzieć prac innych dzieci. Pozdrawiam.

Ikar 2013-11-16 12:02

Brawo dzieci, dzięki wam jesień nie jest już taka szara!!

mama 2013-11-16 13:53

witam, jakie są zasady zgłaszania pracy do konkursu? pracy mojego dziecka pozostawionej w szkole tutaj nie ma więc jak widać nie wszystkie zostały automatycznie zgłoszone do konkursu. proszę o podpowiedź jak zgłosić pracę

mama2 2013-11-16 15:26

Czy w konkursie biorą udział wszystkie zgłoszone prace czy tylko finaliści? Też nie widzę pracy swojego dziecka?

krzynio 2013-11-16 18:08

Najlepsza praca brawo, moje gratulacje !!!

sewa102 2013-11-16 20:26

Krzynio,podzielam Twoją opinię najładniejsza praca!

Pola 2013-11-17 14:44

to dla mnie najpiękniejsza praca

Mirka 2013-11-17 17:11

Praca nr 2 jest super głosujcie!

BOJKOTUJĘ!!! 2013-11-18 10:08

DO ORGANIZATORÓW: Prac było koło 90. Cóż to za konkurs, w którym już na wstępie nie dopuszcza się wszystkich uczestników??!!! Dla pozostałych dzieci, które się napracowały to bardzo krzywdzące! Wg jakiej komisji prace były najlepsze? to albo komisja, albo konkurs z głosowaniem - zdecydujcie się. jakaś dyskryminacja?! Żenada! "Pogratulować" podejścia do dzieci! DO DZIECI I RODZICÓW: Prace tutaj zamieszczone wspaniałe, podobnie jednak wszystkie pozostałe, które były przez dzieci zgłoszone do konkursu a tutaj ich nie zamieszczono.

Redakcja Gawex 2013-11-18 16:20

Konkurs "Jesienne Inspiracje" został zainicjowany i przeprowadzony przez świetlicę SSP STO. Do konkursu zostały zaproszone wszystkie szczecineckie i około- szczecineckie szkoły. Nadesłano ponad 95 prac reprezentujących różne style, wykonania i interpretacje zadanego tematu. Poziom konkursu był bardzo wysoki, co można zaobserwować na zdjęciach powyżej. Konkurs został rozstrzygnięty w piątek 15.11.13 o godz 11.00. Prace były oceniane przez komisję składająca się z 4 nauczycieli nauczania początkowego SSP STO. Wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie otrzymały dyplomy, nagrody oraz wyróżnienia. Rozstrzygnięciu konkursu towarzyszył program artystyczny przygotowany przez dzieci, który pokazaliśmy Państwu na naszej antenie. Prace i zaangażowanie dzieci, zachwyciły nas tak bardzo, że jako redakcja "Gawex" postanowiliśmy DODATKOWO! ufundować 3 podwójne bilety do kina dla tych spośród FINALISTÓW piątkowego konkursu, którzy w naszej sądzie internetowej zdobędą najwięcej głosów. Konkurs dostępny jest zarówno na naszej stronie internetowej, jak i na naszym Facebooku. Zwycięzców wskaże suma oddanych głosów na obu stronach. Zachęcamy do głosowania. REDAKCJA GAWEX

domi 2013-11-20 14:01

praca nr 14 jest super najładniejsza

domi 2013-11-20 14:02

praca nr 14 jest super najładniejsza

ELOSZKA 2013-11-20 19:30

PRACA 15 WYMIATA!!!

28 2013-11-21 16:14

GŁOSUJCIE NA 28!

Ewa po prostu 2013-11-22 12:44

szkoda tylko, że nie wygrają prace najładniejsze tylko te, na które zagłosuje najwięcej znajomych mamy czy taty. pomijam już fakt, że na pierwszy rzut oka połowa prac wykonana jest przez dorosłych.

Marta 2013-11-22 17:13

Praca nr 15. Piękne wykonanie, kolory i wspaniały pomysł. Gratuluję!!!

grazyna 2013-11-23 20:59

Obrazek nr.15 jest super!!!

MasterMatt 2013-11-23 21:30

15 praca jest spoko :)

2013-11-24 10:15

szkoda slow, praca nr 15 na pierwszym miejscu w rankingu a wygląda średnio. chcemy sprawiedliwe glosowanie

marta 2013-11-24 11:46

Widac, ze dziecko samo wykonalo prace i mialo pomysl. W innych pracach widac zaangazowanie starszych, wiec moze stad takie wyniki innych prac.

krzynio 2013-11-24 20:35

GRATULACJE dla Oli i jej pracy numer 17, Brawo, bardzo ladna praca !!!