Dzikie koty i bezdomne psy czyli działania borneńskiej Straży Miejskiej

  • Eliza Świtling
  • 2013-11-12 10:08:15
Dzikie koty i bezdomne psy czyli działania borneńskiej Straży Miejskiej
  • Foto: wikipedia

Poniżej przedstawiamy Państwu działania, jakie w ostatnim czasie podejmowali funkcjonariusze Straży Miejskiej z Bornego Sulinowa.

W okresie od  04.11.2013 r. do 10.11.2013 r. strażnicy miejscy odbyli 4 służby z policją.

W ramach tych służb w dniu 06.11. 2013 r. zatrzymano nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym. W tym samym dniu patrol kontrolował posesję w miejscowości Łączna związku z uzyskaną informacją o nieprawidłowościach w zakresie utrzymania czystości i porządku. W czasie kontroli ujawniono iż nie jest podpisana umowa na wywóz nieczystości ciekłych, posesja nie była wyposażona w pojemniki do zbierania odpadów komunalnych. Wobec sprawcy zastosowano postępowanie mandatowe, odmówił przyjęcia mandatów, sprawa zostanie skierowana do sądu.

W dniu 07.11.2013 w Bornem Sulinowie na Al. Niepodległości patrol ujawnił osobę palącą papierosa na przystanku komunikacji publicznej wobec której zastosowano postępowanie mandatowe.

W dniu 07.11.2013 r. patrol straży  udał się do miejscowości Radacz gdzie zabrał 3 odłowione dzikie koty. Koty zostały przewiezione do lecznicy zwierząt celem zaopatrzenia medycznego i sterylizacji. W tym samym dniu po południu patrol udał się do miejscowości Liszkowo skąd zabrał bezdomnego psa i przewiózł do schroniska w Szczecinku.

W dniu 08.11.203 r. zgłoszono bezdomnego psa biegającego od 4 dni po miejscowości Juchowo. Pies został schwytany i zawieziony do schroniska w Szczecinku. W dniu 09.11.2013 r. od godzin rannych strażnicy pełnili służbę w rejonie targowiska miejskiego i reagowali na nieprawidłowe parkowanie w tym rejonie. Rejon ten położony jest w strefie zamieszkania i parkować należy w miejscach do tego wyznaczonych

Komentarze (1)

Borniak 2013-11-27 22:09

Jest się czym chwalić że ujawnili osobę palącą papierosa na przystanku i ukarali go mandatem !!!A komuś to przeszkadzało ,ktoś się pozalił !!!! Żenada!!!!Nie zdziwi bym si jak karajacym byl Ksiadz z Lubowa !!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: