Niedziela Tenisowa

  • Eliza Świtling
  • 2013-10-30 11:56:08
Niedziela Tenisowa
  • Foto: Aqua-Tur

Już w przyszłą niedzielę, 3 listopada na kortach krytych Regionalnego Centrum Tenisowego w Szczecinku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Niedziela Tenisowa". Mamy nadzieję, że w tym miesiącu będzie nas znów więcej!

Impreza rozpocznie się o godz. 14:00. Harmonogram zajęć tenisowych będzie wyglądał następująco:

14:00-15:00 - zajęcia tenisowe dla nauczycieli W-F, którzy przeszli szkolenie PZT i chcą podnieść swoje kwalifikacje i doświadczenie na korcie,

15:00-16:00 - zajęcia dla dzieci i młodzieży (z opiekunem), nasz instruktor udzieli Wam darmowych lekcji tenisa ziemnego. Przyjdź i sprawdź, może to właśnie Ty zechcesz kontynuować dzieło czołowych polskich tenisistów,

16:00-17:00 - zajęcia dla dorosłych (płatne 10zł od osoby), zajęcia skierowane są do osób, które zaczynają swoją przygodę na korcie. Za niewielką opłatą otrzymasz możliwość uczenia się gry w tenisa, poznasz partnera do gry, a przede wszystkim - ruszysz się z domu!

17:00-18:00 - zajęcia tylko dla pań (płatne 10zł od osoby), zajęcia skierowane są do naszych kochanych pań, które szukają nowych sposobów na zgrabną sylwetkę i doskonałą kondycję. Przyjdź i trenuj po okiem naszych doświadczonych instruktorów!

 

   "Niedziela Tenisowa", to nowa propozycja w całym gąszczu zajęć ruchowych, dostępnych w Szczecinku. Czym różni się od całej reszty? Przede wszystkim dostępnością i łatwością treningów. Nie musisz być zawodowcem, nie musisz dysponować własnym sprzętem, nie musisz też wydawać fortuny, by móc ćwiczyć. Wystarczą Twoje chęci.

UWAGA NIESPODZIANKA!

Dzięki współpracy ze Szpitalem Miejskim w Szczecinku udało się przygotować dla Państwa kolejną niespodziankę!

Na kortach pojawią się specjaliści, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania z dziedziny sportu!

Chcesz wiedzieć, czy tenis jest dla Ciebie odpowiedni? Może jednak pływanie, bieganie, czy jazda na rolkach?

Specjaliści ze Szpitala podpowiedzą Ci jak należy trenować, jak rozkładać siły, co robić, aby ćwiczenia były efektywne!

Będziemy także mieli możliwość przeprowadzenia podstawowych badań, dzięki którym dowiesz się dużo więcej o swoim ciele, wysiłku i przygotowaniu do niego.

PORADY BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ W GODZINACH 15:00 - 17:00

Przyjdź na Niedzielę Tenisową w niedzielę, 3 listopada br. i przekonaj się osobiście!

Zapraszamy!

INFO: Aqua-Tur

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: