Metallica w Kinie Wolność

  • Eliza Świtling
  • 2013-11-12 13:42:14
Metallica w Kinie Wolność
  • Foto: czasnarock.blogspot.com

Film Through The Never, którego projekcja odbędzie się już 15 listopada o godzinie 20:00 w Kinie Wolność, nie jest w zadnym wypadku dokumentem pokazującym osiągnięcia panów koło pięćdziesiątki, którzy grają razem pod popularną na całym świecie nazwą Metallica. To raczej dobrze wyreżyserowane widowisko z elementami fabularnymi, zarejestrowane podczas koncertu grupy w Vancouver. To jedyna taka projekcja koncertu Metallici w naszym mieście, zachęcamy Państwa do kupowania biletów, bądź wzięcia udziału w naszym konkursie w którym są one do wygrania, gdyż Kino Wolność mieści tylko 300 osób.

Jest to zarejestrowany na taśmie spektakularny koncert, który Metallica przygotowała specjalnie do filmu, z pełną akcji i przesiąkniętą mrocznym klimatem fabułą, która kształtuje się w taki oto sposób:
W trakcie spektakularnego koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zadanie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowa z pozoru wyprawa zamienia się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje słynne utwory. Pokonując opustoszałe ulice miasta Trip zdany jest wyłącznie na siebie i bardzo zdeterminowany aby dostarczyć przesyłkę Metallice.

Głównej roli nie gra jednak fabula filmu, każdy fan Metallici powinien zobaczyć Through The Never chociażby dla muzyki, i ciekawego sposobu ukazania całego monumentalnego przedsięwzięcia jakim jest taki koncert.

Pokazowi filmu towarzyszyć będą liczne atrakcje. Dla wszystkich chętnych, którzy chcieli by się pochwalić fotą z wokalistą Metallici, w holu kina wystawiona będzie duża kartonowa postać Jamesa Hatefilda, będzie można również spróbować swoich sił w graniu na gitarze elektrycznej i basowej, wylosować koszulkę i płytę zespołu i chyba najciekawsza atrakcja, konkurs Guitar Hero dla odważnych, którzy chcą pokazać swoje możliwości gitarowe.

Po seansie zapraszamy wszystkich do Piano Baru, gdzie  będzie można wziąć udział w Jam Session. A dla wszystkich, którzy przy barze okażą bilet z seansu – niespodzianka.

Również TV Gawex ma dla Państwa niespodziankę związaną z projekcją filmu Through The Never, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie. Szczegóły na temat konkursu znajdą Państwo na zakładce: www.gawex.pl/metallica.

Zaczynamy 15 listopada o godz. 20:00 w kinie Wolność, cena biletu 15zł. Tego dnia „Nothing else matters, tylko Metallica”!

AKTUALIZACJA:
Ponieważ ilość dostępnych biletów w kasie Kina Wolność jest ograniczona, postanowiliśmy rozwiązanie konkursu przenieść na dzień wcześniejszy, czyli 13.11.2012.

 

Komentarze (1)

Aknot 2013-11-13 00:51

Może lepiej :fan Metalliki...

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: