Koniec rajdowego sezonu

  • Eliza Świtling
  • 2013-10-27 17:41:26
Koniec rajdowego sezonu
  • Foto: Andrzej Nadolny

Mimo iż jesień tego roku piękna, ciepła i dość słoneczna, to niestety pewne rozrywki już się kończą. Dzisiaj PTTK Wiarusy pożegnali sezon swoim ostatnim w tym roku Rajdem Pieszym i Rowerowy Trzesiecko.

Dzisiaj od rana padał deszcz, jednak Bogdan Bereszyński zapytany czy zastanawiał się nad odwołaniem rajdu zareagował śmiechem. "Wiarusy jeszcze nigdy nic nie odwołali, a dzisiaj troszeczkę mży a nie pada, po południu będzie słońce".

I rzeczywiście, o godzinie 11:00 turyści wyruszyli w strugach deszczu w dwie trasy, rowerową wiodącą przez Kwieciszewo, Turowo, Dziki, Sitno i pieszą, która wiodła przez Leśną Ścieżkę dydaktyczną w Lesie Klasztornym. Bardzo szybko deszcz przestał padać, wiatr rozwiał chmury a wszystkich uczestników ogrzało jesienne słońce.

Rajd zakończył się pod wiatą w miejscowości Świątki. Na turystów czekało tam wielkie ognisko, gorąca herbata i kiełbaski, wszyscy w radosnych nastrojach wspominali kończący się sezon turystyczny i brali udział w wielu ciekawych konkursach.

Już w styczniu PTTK Wiarusy zaprasza wszystkich chętnych na kolejny rozpoczynający sezon Rajd Zimowy.

Relację z dzisiejszej wycieczki zobaczą Państwo jutro w Echach Dnia, zaś pan Bogdan Bereszyński będzie w środę naszym Gościem Dnia. Zapraszamy Państwa serdecznie na naszą antenę.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

pan 2013-10-27 22:43

widać smutek na twarzy tej pani z lewej

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: