Prezydent w Szczecinku? + wideo

  • Irek Markanicz
  • 2013-10-22 14:41:29
Prezydent w Szczecinku? + wideo
  • Foto: Irek Markanicz

Trwa właśnie spotkanie związane z ewentualną wizyta Prezydenta Komorowskiego w Szczecinku.

Jak już Państwa informowaliśmy, Głowa Państwa odwiedzi gród nad Niezdobną w związku z pierwszą pozycją jaką zajął Szczecinek w konkursie na najlepiej zagospodarowana przestrzeń publiczną.

W tej właśnie chwili, trwa spotkanie Burmistrzów z przedstawicielami kancelarii Prezydenta RP oraz Biura Ochrony Rządu. Wstępne ustalenia dotyczą ewentualnej daty pobytu Prezydenta w naszym mieście. W najnowszej historii Szczecinka, tak ważnego gościa jeszcze nie było. Co ciekawe, Drawsko Pomorskie już kilkakrotnie gościło urzędującego Prezydenta. Związane było to oczywiście z wydarzeniami, jakie miały miejsce na Poligonie. Podczas dzisiejszego spotkania ustalane są warunki bezpieczeństwa i szczegółowy program pobytu. O efektach rozmów będziemy Państwa informować na bieżąco.

Komentarze (4)

Jerzy 2013-10-22 18:58

W końcu zajęliśmy pierwsze miejsce spośród 19 propozycji urbanistycznych, które znalazły się w drugiej turze konkursu, projektem „Rewitalizacja zabytkowego Parku Miejskiego w Szczecinku”.Teraz kolej na kucharzy nowej restauracji w Zamku Książąt Pomorskich,bo nie mam wątpliwości,że Prezydent Komorowski da się skusić na jesiotra w mistrzowskim wykonaniu naszych specjalistów.

Czesław 2013-10-22 23:03

A konserwator chyba się za bardzo przejął tą wygraną ;)

STFU 2013-10-23 10:30

zaraz wielimowcy coś odpierd*** i będzie siara na całą polskę

kasandra 2013-10-23 10:31

Mam nadzieję, że powietrze w Szczecinku podczas wizyty będzie równie aromatyczne jak co dzień, chyba że w tym dniu "wytwórnia aromatu" ogłosi przestój!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: