Służby mundurowe na rybach

  • Eliza Świtling
  • 2013-10-19 18:15:06
Służby mundurowe na rybach
  • Foto: Eliza Świtling

Mimo coraz chłodniejszej pogody fascynaci wędkowania nadal o poranku wybierają się nad jezioro w poszukiwaniu wielkiej ryby. Nie inaczej było dzisiaj nad jeziorem Białym, gdzie przedstawiciele służb mundurowych brali udział w Pierwszych Powiatowych Spinningowych Zawodach Wędkarskich.

Dzisiejszy poranek należał do bardzo chłodnych, podobno woda w łódce rano była zamarznięta, nie przeszkodziło to jednak wędkarzom funkcjonariuszom służb mundurowych, z wody jeziora Białego wyciągnęli oni dzisiaj szczupaka o wadze około 3,5 kilo.

Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn, Państwowa Straż Pożarna, Straż Miejska w Szczecinku, Zakład Karny w Szczecinku, Komenda Powiatowa Policji, Straż Gminna w Grzmiącej i Państwowa Straż Rybacka w Szczecinku, jednak tylko trzy z nich miały dzisiaj szczęście i dobry połów.

Na podium w walce drużynowej uplasowały się kolejno:

1. Państwowa Straż Rybacka w Szczecinku

2. Straż Gminna w Grzmiącej

3. Komenda Powiatowa Policji

Wszyscy uczestnicy zawodów zostali obdarowani upominkami i udali się na poczęstunek w zajeździe Sokolnik, obiecując że w przyszłym roku również zjawią się na kolejnych już, powiatowych zawodach wędkarskich.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: