Spotkanie autorskie z Janem Nowickim

  • Eliza Świtling
  • 2013-10-18 15:42:24
Spotkanie autorskie z Janem Nowickim
  • Foto: Eliza Świtling

W szczecineckim EMPIK-u trwa właśnie autorskie spotkanie z legendarnym aktorem Janem Nowickim. Mieszkańcy naszego miasta licznie przybyli zobaczyć i posłuchać sławnego polskiego aktora.

Jan Nowicki to tak naprawdę legenda polskiego kina, filmy takie jak Sztos czy Egzamin z życia są już klasykami rodzimej kinematografii. Dzisiaj w szczecineckim EMPIK-u aktor będzie promował swoja zeszłoroczna książkę "Mężczyzna i one", która w pewien sposób jest autobiograficznym rozliczeniem z życiem i kobietami które je z nim dzieliły. Mieszkańców szczególnie zainteresowały właśnie te zawarte w książce damsko - męskie relację ze wszystkimi ich odcieniami.

Aktor wspomniał również o swojej nowej książce, która na razie jest w fazie przygotowań a opowiadać będzie o radościach i troska życia emeryta. Jan Nowicki to ciekawa postać, która swoimi fascynującymi i żartobliwymi anegdotkami zaczarowała wszystkich przybyłych do salonu EMPIK.

Wszyscy miłośnicy sztuki Jana Nowickiego będą mieli możliwość podziwiać aktora w Kinie Wolność,  o godzinie 19:00 gdzie aktor i jednocześnie reżyser spektaklu pokaże nam na podstawie fragmentów biografii Jana Pawła II, jak jeden człowiek może wiele zmienić.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: