Para zatrzymana za hodowlę i posiadanie narkotyków

  • Eliza Świtling
  • 2013-10-18 09:29:05
Para zatrzymana za hodowlę i posiadanie narkotyków
  • Foto: KPP Szczecinek

Szczecineccy policjanci zatrzymali 20-letnią kobietę i 23-letniego mężczyznę, u których podczas przeszukania zabezpieczono znaczną ilość narkotyków. Mieszkańcom powiatu szczecineckiego grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora wobec zatrzymanych zastosowano dozór policji.

Działania policjantów, doprowadziły do zatrzymania 23- letniego mieszkańca gminy Szczecinek wraz z konkubiną, którzy w swoich mieszkaniach posiadali narkotyki. Podczas przeszukania u 23-latka na strychu mundurowi zabezpieczyli 3 rośliny konopi wraz z zerwanym już suszem roślinnym, który znajdował się w plastikowym worku. Jak się okazało marihuana pochodziła z własnej hodowli, którą kilka dni wcześniej zlikwidował młody mężczyzna. W sumie u mężczyzny zabezpieczono 650 gramów marihuany.

Młoda kobieta dobrowolnie oddała schowane w biurku narkotyki. Policjanci zabezpieczyli u niej prawie 17 gramów marihuany oraz niewielkie ilości amfetaminy i haszyszu. Decyzją prokuratora wobec zatrzymanych zastosowan dozór policji. Za przestępstwo, które popełnili grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

INFO: sierż. sztab. Anna Matys

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: