Wizyta chińskiej delegacji z miasta Foshan

  • Eliza Świtling
  • 2013-10-17 12:19:56
Wizyta chińskiej delegacji z miasta Foshan
  • Foto: UM Szczecinek

Z oficjalną wizytą do Szczecinka przybędzie w dniach 24-25 października delegacja reprezentująca władze miasta Foshan. Przyjazd chińskich urzędników to rezultat kontaktów, jakie zapoczątkowane zostały przez Burmistrza Jerzego-Hardie Douglasa w styczniu 2012 roku.

To wówczas  delegacja szczecineckich samorządowców oraz pracownicy Polsko-Chińskiej Izby Gospodarczej udali się na rozmowy z  władzami politycznymi  miast Foshan i X'iamen.

W tym roku strona chińska składa postanowiła złożyć nam rewizytę. Delegację chińską reprezentować będą: Zastępca Sekretarza Samorządu Foshan - Deng Canrong, Zastępca Dyrektora Generalnego Dystryktu Chancheng - Yin Hui, Zastępca Dyrektora Biura Edukacji Foshan - Yang Guowei, Kierownik Biura Kultury Foshan - Chen Zhongmin oraz He Ranzhi z Biura Współpracy Zagranicznej Foshan.

Goście z Chin zwiedzą Szczecinek oraz zapoznają się ze sposobami finansowania w naszym mieście kultury oraz sportu i rekreacji. 25 października o 10:30 w sali konferencyjnej szczecineckiego ratusza podpisane zostanie natomiast memorandum porozumienia w sprawie wzajemnej współpracy gospodarczej i kulturalnej między Foshan i Szczecinkiem.

INFO: UM Szczecinek

Komentarze (1)

Marinez456 2013-10-17 15:55

ABY COS Z TEGO WYSZŁO A NIE TYLKO ROZMOWY ZEBY LUDZIE MIELI PRACE. !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: