Turniej Piłki Siatkowej Jesień Cup

  • Eliza Świtling
  • 2013-10-14 09:35:54
Turniej Piłki Siatkowej Jesień Cup
  • Foto: OSiR Złocieniec

13.10.2013 r w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Złocieńcu odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt "Jesień CUP 2013' o Puchar Prezesa TKKF Złocieniec.

W turnieju uczestniczyły młode zespoły siatkarskie z Koszalina,Złocieńca,Czaplinka,Połczyna Zdrój. Turniej rozgrywany był
systemem każdy z każdym.W pojedynkach siatkarskich nie zabrakło emocji-można było zobaczyć mocne i celne zagrywki, które niejednokrotnie przesądzały o szali zwycięstwa jak również widzieliśmy ofiarne obrony w wykonaniu zawodniczek grających do ostatniego punktu z dużą determinacją.


Bezapelacyjnie najlepszym zespołem okazał się faworyt turnieju zespół Gimnazjum nr 8 z Koszalina który wygrał wszystkie swoje spotkania nie tracąc przy tym nawet seta .Drugie miejsce wywalczył zespół Gimnazjum Czaplinek po zaciętym trzy setowym meczu z miejscowym zespołem Zajączka.

Najlepsze zawodniczki z poszczególnych ekip wyróżniono słodkimi nagrodami :Barbarę Krok z Połczyna Zdrój,Aurelię Bajer z Koszalina,Olgę Chmurę z Czaplinka oraz Wiktorię Senkowską ze Złocieńca.


Wszystkie spotkania obiektywnie sędziował Michał Chrypo.Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Złocieńcu.

Wyniki ;

Gimnazjum nr 8 Koszalin  - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Połczyn Zdrój 2:0
Gimnazjum nr 8 Koszalin - Gimnazjum Czaplinek 2:0
Gimnazjum nr 8 Koszalin - Zajączek OSiR Złocieniec 2:0
Gimnazjum Czaplinek - Zajączek OSiR Złocieniec 2:1
Gimnazjum Czaplinek - ZSP Połczyn Zdrój 2:0
Zajączek OSiR Złocieniec - ZSP Połczyn Zdrój 2:0

Klasyfikacja turnieju:

1.m Gimnazjum nr 8 Koszalin
2.m Gimnazjum Czaplinek
3.m Zajączek OSiR Złocieniec
4.m ZSP Połczyn Zdrój 

INFO: OSiR Złocieniec

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: